آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

 پلتفرم آموزشی یکیتا برای ارتباطی بهتر بین اساتید و دانش‌آموزان ایجاد شده است. شما می‌توانید این پلتفرم را برای پیشرفت در امر تدریس خود استفاده کنید. این پلتفرم به شما امکان ایجاد برند شخصی را می‌دهد و به این ترتیب شما را به یکی از معتبرترین اساتید در هر زمینه آموزشی تبدیل می کند. این کلاس‌های آنلاین بستری امن و مطمئن برای برگزاری انواع دوره‌ها و جلسات کاری شما به شمار می‌رود.

در اپلیکیشن آموزشی یکیتا امکانات بسیاری نیز برای برگزاری این کلاس‌ها وجود دارد که در ادامه به شرح کامل آنها خواهیم پرداخت. اما اولین مرحله برای شرکت در این کلاس‌ها، استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا است. ابتدا باید این نرم‌افزار در تلفن همراه هوشمند شما نصب شود.

آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

برای شرکت در این کلاس‌ها، ابتدا نرم‌افزار پلتفرم آموزشی یکیتا را دانلود کنید. این نرم‌افزار حجم خیلی کمی دارد. پس از نصب نرم‌افزار ابتدا باید احراز هویت کرده و یک اکانت برای خود بسازید. در این اکانت، شماره تلفن همراه شما به همراه نامی که با آن در کلاس ثبت نام کرده اید، ثبت می‌شوند.

در قسمت میز کار و صفحه اصلی نرم‌افزار کلیه بخش‌های مربوط به این پلتفرم در آن مشخص شده اند. شما می‌توانید در فیلترهای مربوط به این نرم‌افزار، انواع کلاس‌ها و دوره‌های مورد نظر خود را پیدا کنید و در آن‌ها شرکت کنید. پلتفرم آموزشی یکیتا، نوع دوره‌ها را برای شما مشخص می‌کند، دوره‌ها می‌توانند به صورت آموزشی، کاری، هنری و… باشند.

 در این قسمت رده‌های سنی مناسب برای شرکت در کلاس مشخص می‌شوند و اگر کلاسی رده سنی خاصی نداشته باشد، برای آن از کلمه (عمومی) استفاده می‌کنند. همچنین گروه آموزشی مربوطه نیز در فیلترهای مربوط به پلتفرم آموزشی یکیتا مشخص شده اند. نام و نشان برگزار کننده این نرم‌افزار در فیلترهای جست و جو مشخص شده و اگر مرکز خاصی مد نظر شما است، می‌توانید نام آن را در این فیلترها مشخص کنید.

تعریف کلاس مجازی آنلاین

کلاس مجازی آنلاین، یک صفحه مجازی است که به شما امکان ارتباط با افراد دیگر در یک بازه زمانی را می‌دهد. مشخصات و ساعت برگزاری هر یک از این کلاس‌های آنلاین پیش‌تر به شما ارائه می‌شود. این کلاس‌ها نیز مانند کلاس‌های حضوری قوانینی دارند که باید رعایت شوند. در ابتدا باید توجه داشته باشید که سر ساعت مقرر در کلاس خود حاضر شوید.

 چون در پلتفرم آموزشی یکیتا امکان انجام حضور و غیاب آنلاین برای اساتید و مدرسان وجود دارد و اگر حضور و غیاب شما در این کلاس‌ها برای استاد مهم باشد، غیبت یا تاخیر شما در این کلاس‌ها به ضررتان خواهد بود. این کلاس‌های آنلاین، مزایای بسیار زیادی دارند. پلتفرم آموزشی یکیتا کیفیت صدا و تصویر را در این کلاس‌های مجازی بسیار افزایش داده است و این مسئله سبب شده که کیفیت تدریس اساتید نیز بهتر شود. دانش‌آموزانی که از طریق پلتفرم آموزشی یکیتا آموزش می‌بینند، مطالب را بهتر و عمیق‌تر می‌آموزند.

 از این رو توصیه می‌کنیم که پلتفرم آموزشی یکیتا را برای استفاده از آموزش‌های آنلاین انتخاب کنید. انواع آموزش‌های مجازی در این کلاس‌ها به صورت فیلم و عکس و تصویر آپلود می‌شوند. این کلاس‌های مجازی، افراد حاضر در کلاس را نیز به شما نشان می‌دهند و اگر آن‌ها در این کلاس‌ها فعالیتی داشته باشند، شما نیز می‌توانید از روند کار آن‌ها مطلع شوید. در کلاس‌های مجازی افراد بسیار فعال و پویا هستند و با یکدیگر به روش‌های مختلفی ارتباط برقرار می‌کنند. عبارت کلاس مجازی، چند سالی است که در کشور ما بر سر زبان‌ها افتاده است و همه رده‌های سنی از این امکانات تدریس استفاده می‌کنند.

چه چیزهایی در اپلیکیشن مجازی یکیتا بسیار مهم است؟

اپلیکیشن آموزشی یکیتا چند قابلیت مهم دارد. اول از همه این که از نشر و انتشار انواع فایل‌های صوتی و تصویری شما جلوگیری می‌کند. با استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا دیگر کپی شدن و نشر غیر قانونی محتوای آموزشی معنایی ندارد! این نرم‌افزار به گونه ای برنامه نویسی شده است که قابلیت دانلود را از دسترس کاربران دور نگه داشته است.

یک نکته مهم در پلتفرم آموزشی یکیتا، استفاده از نرم‌افزار است. اپلیکیشن یکیتا به منظور دسترسی بهتر به محتوای آموزشی طراحی شده است. در این نرم‌افزار، افزون بر امکان دسترسی به کلاسی که پیش‌تر در آن ثبت نام کرده اید، با کلاس‌های آموزشی، انواع کارگاه‌های هنری مجازی، جلسات و دورهمی‌های مجازی و… آشنا می‌شوید که امکان شرکت در آن‌ها نیز برای شما میسر است.

به همین خاطر با استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا دیگر نیازی نیست به دنبال کلاس‌های مورد نظر خود بگردید، تنها کافی است نام کلاس مورد نیاز را در فیلترهای این نرم‌افزار جست و جو کنید. در فیلترهای نرم افزار یکیتا، قسمتی برای جست و جوی استاد نیز وجود دارد. اگر به اساتید خاصی علاقه دارید و به محتوای آموزشی مدرسان به خصوصی نیاز دارید، توصیه می‌کنیم نام استاد مورد نظر را در این فیلترها سرچ کنید.

 یکیتا در کمترین زمان ممکن کلیه دوره‌هایی که این اساتید در حال حاضر دارند را به شما نشان می‌دهد. شما به سادگی می‌توانید در این دوره‌ها نیز ثبت نام کنید و با پرداخت هزینه مناسب ثبت نام، به کارگاه آموزشی مربوطه دسترسی داشته باشید. اگر سری به اپلیکیشن یکیتا بزنید، می‌توانید در قسمت جدیدترین‌ها از این نرم‌افزار دوره‌هایی که به تازگی آغاز شده اند را پیدا کنید.

پلتفرم یکیتا چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟

شما می‌توانید در پلتفرم آموزشی یکیتا، به نقشه شهر و یا استان خود دسترسی داشته باشید و کلاس‌هایی که در شهر یا استان شما برگزار می‌شوند را بیابید. در این نقشه، نزدیک‌ترین مراکز آموزشی به شما معرفی می‌شوند و شما به سادگی قابلیت شرکت در این کلاس‌ها را به صورت آنلاین خواهید داشت. در این پلتفرم قابلیت آپلود انواع فرمت‌های فیلم و عکس نیز وجود دارد.

 همه فرمت‌های صدا و موسیقی نیز در نرم‌افزار یکیتا باز می‌شوند. شما با هر میزان حجم و سرعت اینترنتی می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید. برای شرکت در کلاس‌های پلتفرم آموزشی یکیتا،  به سرعت نت بالا نیازی ندارید. این کلاس‌های مجازی با کمترین حجم در دسترس دانش‌آموزان و هنرجویان قرار می‌گیرند. در این نرم‌افزار، امکان چت شخصی و گروهی نیز وجود دارد. در صورتی که می‌خواهید با اساتید و مدرسان خود ارتباط برقرار کنید، قابلیت ارسال پیامک در این نرم‌افزار برای شما فعال می‌شود.

 همچنین کاربران در این اپلیکیشین می‌توانند، گروه‌های درسی تشکیل دهند و با هم آموزه‌های ارائه شده در کلاس را دوره کنند و به صورت گروهی مطالعه دروس را انجام دهند. این اپلیکیشن، برای اساتید نیز قابلیت‌های بسیاری دارد. مدرسان و اساتید محترم می‌توانند در پلتفرم آموزشی یکیتا، کلاس‌های خود را در یک بازه زمانی بخش بندی کنند و از اتاق‌های استراحت موجود در یکیتا نیز استفاده کنند. یکیتا در این زمینه بسیار عالی عمل کرده و یک قابلیت پر کاربرد را برای اساتید ایجاد کرده است. سیستم پشتیبانی این پلتفرم آموزشی یکیتا نیز بسیار عالی است و به صورت 24 ساعته در اختیار دانش‌آموزان و اساتید قرار دارد.

پلتفرم یکیتا چه امکاناتی برای شما به ارمغان می‌آورد؟

یکی از کاربردی‌ترین امکاناتی که در یکیتا وجود دارد، امکان اشتراک گذاری صفحه دسکتاپ است. پلتفرم آموزشی یکیتا برای شما قابلیتی در نظر گرفته است که با استفاده از آن می‌توانید، موس کامپیوتر خود را در اختیار دیگران قرار دهید. به این ترتیب امکان آموزش انواع نرم‌افزارها و سخت افزارهای کامپیوتری برای شما میسر می‌شود. با این قابلیت می‌توانید به شاگردان خود به صورت اختصاصی در صفحه دسکتاپشان، نکات آموزشی مربوطه را آموزش دهید.

صفحه وایت برد موجود در این کلاس آنلاین نیز قابلیت‌های بیشتری برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید، نکات مورد نیاز را در حین تدریس بر روی این وایت بردهای آنلاین بنویسید و در پایان کلاس محتوای موجود در وایت برد را سیو کنید؛ امکان باز پخش محتوای آموزشی هر کلاس نیز در این پلتفرم وجود دارد. هر یک از کاربران می‌توانند، همه فیلم‌ها و پی دی اف های ارائه شده در کلاس را بارها پخش و تکرار کنند.

تکرار آموزه‌های هر درس، باعث می‌شود مطالب را به صورت مفهومی و عمیق بیاموزید. ارزشیابی هر درس نیز به سادگی در این کلاس‌های مجازی در پلتفرم آموزشی یکیتا انجام می‌شود. امکان طرح سوالات چهار گزینه‌ای و تشریحی در اپلیکیشن آموزش مجازی یکیتا وجود دارد.

  شما می‌توانید پلتفرم آموزشی یکیتا را برای انجام آزمون‌هایی امن و بی تقلب استفاده کنید! انتخاب این پلتفرم به شما کمک می‌کند، امتحاناتی سالم برگزار کنید و از هر گونه تخلف در آزمون‌های مهم و حساسی که در پایان دوره، گواهی نامه مربوط به آن به افراد ارائه می‌شود، جلوگیری کنید.

مزایای کلاس‌های آنلاین نسب به کلاس‌های حضوری

 در این کلاس‌های آنلاین هر گونه امکانات برای برقراری ارتباط در دسترس شما قرار دارد و با استفاده از آن‌ها می‌توانید بهترین ارتباطات را با دیگران داشته باشید. در این کلاس‌های آنلاین، به سادگی می‌توانید درآمدهای ارزی و دلاری داشته باشید. اگر آموزه‌های شما برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می‌کنند نیز کاربرد داشته باشد، بی شک با مشتریانی در آن سوی مرزها رو به رو می‌شوید که فایل‌های آموزشی شما را به دلار خریداری می‌کنند.

 به این ترتیب درآمد شما به شدت افزایش پیدا می‌کند و در کسب و کار شما با رونق رو به رو می‌شود؛ همچنین اگر برند مخصوص خود را داشته باشید، بدون شک اعتبار شما و کارگاه آموزشیتان بالاتر می‌رود و بیش‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد. هر چه مخاطبین شما بیش‌تر باشند و عده بیشتری با دوره‌های آموزشی شما آشنا شوند، امکان جذب دانش آموز، هنر جو و… نیز برای شما بیش‌تر خواهد بود.

در صورتی که از پلتفرم آموزشی یکیتا در همه دنیا امکان برگزاری کلاس خواهید داشت! به این ترتیب محدودیت مکانی از کسب و کار شما حذف می‌شود و در همه کشورهای جهان، قادر به فعالیت خواهید بود. توجه به برخی موارد و نکات اصولی تولید محتوا به شما در این زمینه کمک شایانی می‌کند. در نظر گرفتن نکات مهم جذب مخاطب، رعایت قوانین سئو، رعایت اصول تولید ویدیو ها و فیلم‌های آموزشی و… سبب پیشرفت بیش‌تر شما می‌شود. پلتفرم آموزشی یکیتا، تحولی عظیم در روند برگزاری انواع جلسات کاری نیز ایجاد کرده است و افراد را در همه نقاط جهان به هم مرتبط کرده است.

انواع روش‌های برگزاری کلاس آنلاین

پلتفرم آموزشی یکیتا به شما کمک می‌کند که کلاس‌های آنلاین بیشتری داشته باشید و حتی در یک زمان در چند کلاس حضور داشته باشید. برای برگزاری یک کلاس آنلاین خوب باید مراحل متعددی را طی کنید. در وهله اول باید به دنبال جذب شاگرد باشید، در واقع جذب شاگرد برای یک کلاس آنلاین مرحله بسیار حساسی است و حتی از کیفیت تدریس نیز اهمیت بیشتری دارد. به شما توصیه می‌کنیم که این مرحله را به درستی پشت سر بگذارید! چرا که در صورت کم بودن شاگردان شما، دانش‌آموزان کم‌تر اشتیاق به شرکت در کلاس‌های شما خواهند داشت.

 برای جذب بهتر و بیش‌تر دانش‌آموزان در کلاس‌های آموزشی باید در عرصه تبلیغات نیز به خوبی عمل کنید. برای این منظور یک فیلم از کلیت برنامه آموزشی خود منتشر کنید. این فیلم باید کلیه مباحثی که شما در کلاس‌های آنلاین خود ارائه می‌دهید را توضیح دهد. همچنین این فیلم باید بسیار مهیج و تشویق کننده باشد؛ پس به کیفیت فیلم‌های تبلیغاتی خود توجه داشته باشید. در مرحله بعدی باید از روش‌های مختلف برای برگزاری کلاس‌های آنلاین استفاده کنید.

 پلتفرم آموزشی یکیتا امکان برگزاری کنفرانس‌های آنلاین را برای شما میسر می‌کند. برگزاری وب کنفرانس یک روش بسیار هزینه بر است. در این زمینه استفاده از وب کنفرانس‌های آنلاین نیز برای شما سودمند می‌باشند. این روش‌ها بسیار گران قیمت و هزینه بر هستند و بیش‌تر برای کلاس‌های آموزشی حساس به کار می‌روند. باید بدانید که کیفیت کلاس آنلاین خوب، تنها به اطلاعات و مجموعه نکاتی که شما در این کلاس‌ها ارائه می‌دهید، مربوط نمی‌شود. شما باید دانش و شایستگی‌هایی در عرصه دیجیتال داشته باشید و از این روش‌ها برای بهبود کیفیت کار خود استفاده کنید.

یکیتا بهترین نرم‌افزار برگزاری کلاس‌های آنلاین

پلتفرم آموزشی یکیتا یکی از بهترین روش‌ها برای برگزاری کلاس‌های درسی است. اگر می‌خواهید کلاسی خصوصی داشته باشید و از معلمین و اساتید خصوصی برای بهبود پایه درسیتان کمک بگیرید، توصیه می‌کنیم که از یکیتا استفاده کنید. پلتفرم آموزشی یکیتا به شما کمک می‌کند که از علم اساتید از هر کجای دنیا که هستید استفاده کنید و با آن‌ها کلاس داشته باشید.

 این روزها بهترین اساتید درسی، تدریس زبان، اساتید کامپیوتر و… از پلتفرم آموزشی یکیتا برای روند آموزشی خود استفاده می‌کنند. باید توجه داشته باشید که هزینه برگزاری کلاس‌های آنلاین و غیر حضوری برای اساتید کم‌تر از هزینه‌های جاری در آموزش حضوری است. در روند کلاس‌های آموزش حضوری باید هزینه‌های زیادی انجام شود. نیاز به وسایل و ابزار فیزیکی در این کلاس‌ها نیز یکی از معایب کلاس‌های حضوری به شمار می‌رود.

در کلاس‌های حضوری باید برای خرید وسایل کمک آموزشی هزینه‌های زیادی را متقبل شوید. به این ترتیب بخشی از سود شما کم می‌شود. همچنین هزینه اجاره بهای کلاس‌های آموزشی و یا رهن یک مکان برای برگزاری، برای بسیاری از اساتید کمر شکن است! به همین خاطر یکیتا می‌توانید یک روش بسیار عالی برای رفع همه این مشکلات باشد. همه دانش‌آموزان و دانشجویان به این کلاس‌های آنلاین نظر مثبتی دارند. در شرایط کرونا کلاس‌های مجازی و پلتفرم‌های برگزاری آن‌ها کمک شایانی به مردم کرده اند و برای پیشبرد بهتر فعالیت‌های آموزشی آن‌ها بسیار مفید بوده اند.

 یک مشکل مهم در برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی، نیاز به پهنای باند وسیع اینترنت است. این مشکل امکان استفاده بسیاری از دانش‌آموزان را از این کلاس‌های آنلاین از بین برده است. چرا که در بسیاری از مناطق ایران دسترسی به اینترنت پرسرعت وجود ندارد. یکیتا با ارائه فیلم‌ها و عکس‌های آموزشی آنلاین، هزینه اینترنت شما را نیمه بها می‌کند. به همین خاطر نیز می‌توانید با خیال راحت از این پلتفرم استفاده کنید و نگران دسترسی دانش‌آموزان خود نباشید.

تدریس خصوصی آنلاین چه مزایایی دارد؟

پلتفرم آموزشی یکیتا مزایای قابل توجهی برای شما دارد. در این کلاس‌های آنلاین و پلتفرم‌های آنلاین آموزشی امکان شرکت در چندین کلاس را به عنوان مدرس خواهید داشت. شما می‌توانید کلاس‌های خود را بخش بندی کنید و ویدیوهای آموزشی را که از پیش ضبط کرده اید، آماده کنید و در این کلاس‌ها بارگذاری کنید. سپس باید بر این کلاس‌ها نظارت داشته باشید و در صورت وجود سوال برای شاگردان خود در هر یک شرکت کنید و پاسخ‌گوی آن‌ها باشید.

 این قابلیت در یکیتا، به افزایش درآمد شما منجر می‌شود و باعث می‌شود که در یک زمان بتوانید کلیه کلاس‌های خود را برگزار کنید. به این ترتیب در زمان خود نیز صرفه جویی خواهید کرد. عدم وجود محدودیت زمانی و مکانی برای برگزاری کلاس نیز یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کلاس‌های یکیتا است که کاربران بسیار از آن استقبال کرده اند. در هر کشوری ساعت و تایم شبانه روز متفاوت است. ممکن است در یک ساعت از شبانه روز در یک منطقه شب باشد و در یک کشور روز باشد؛

به همین خاطر نبود محدودیت زمانی برگزاری کلاس‌های آنلاین بسیار اهمیت دارد و در امر تدریس سهولت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید در حین آموزش پرسش و پاسخ‌هایی را نیز از دانش‌آموزان خود انجام دهید و روند پیشرفت آن‌ها را ارزیابی کنید. کاربران اپلیکیشن آموزشی یکیتا، از سرعت عمل این برنامه هوشمند در تلفن همراه خود می‌گویند؛ دسترسی ساده به فیلم‌ها و عکس‌های آموزشی یکی از مزیت‌های مهم این اپلیکیشن است. برای استفاده از قابلیت‌های این نرم‌افزار، نیاز به صرف زمان طولانی و انتظار برای بالا آمدن برنامه‌ها نخواهید داشت.

جایگاه آموزش آنلاین در جهان

اگر آموزش‌های آنلاین در دنیا وجود نداشتند، دیگر هیچ شخصی نمی‌توانست از راه دور، در کلاس‌های درسی، آموزشی، هنری و… خود شرکت داشته باشد و باید برای حضور در هر یک از این کلاس‌ها مسافت‌های طولانی را طی می‌کرد و هزینه اقامت در برخی شهرها را پرداخت می‌کرد تا بتواند از کلاس‌های حضوری استفاده کند. پلتفرم آموزشی یکیتا باعث می‌شود که در کلاس‌هایی که در همه جهان برگزار می‌شوند شرکت کنید و از آموزه‌های این کلاس‌ها استفاده داشته باشید. پلتفرم آموزشی یکیتا شما را با بهترین اساتید دنیا آشنا می‌کند.

 بی شک در کشورهای پیشرفته، کیفیت آموزش مطالب و محتوای آموزشی بسیار بیش‌تر است. اما استفاده از این آموزه‌ها نیازمند دسترسی به کلاس‌های آنلاین است. پلتفرم آموزشی یکیتا از هزینه‌های شما کم می‌کند. شما می‌توانید در این نرم‌افزار، با پرداخت اجاره بهای کلاس‌های آموزش آنلاین که مبالغ بسیار پایینی دارند، کلیه کلاس‌های خود را برگزار کنید.

در صورت نیاز دانش‌آموزان می‌توانند در وب سایت مربوط به یکیتا که برای شما طراحی شده است نیز شرکت کنند و از مطالب آموزشی شما در بخش وب سایت یکیتا استفاده کنند. اما در این صورت نرم‌افزار کاربردی یکیتا هیچ مسئولیتی در قبال کپی و انتشار محتوای آموزشی شما نخواهد داشت. چرا که دسترسی دانش‌آموزان شما به دانلود و آپلود فیلم‌های آموزشی در این سایت‌ها بیش‌تر است.

موارد کاربردی برای افزایش بازدهی کلاس مجازی

در کلاس‌های آنلاین روش‌های بسیاری وجود دارند که به شما کمک می‌کنند، بازدهی کلاس را بالاتر ببرید و کلاسی گرم و صمیمی داشته باشید. برای این منظور باید بتوانید یخ کلاس را بشکنید! به این معنی که با دانش‌آموزان خود رابطه دوستانه ای برقرار کنید تا آن‌ها بیش‌تر از کلاس شما و ساعاتی که در آن حضور دارند لذت ببرند. به این ترتیب هر جلسه اشتیاق بیشتری برای شرکت در کلاس‌های شما خواهند داشت و اگر دوره‌های دیگری در ادامه یک کلاس وجود داشته باشد، در آن‌ها نیز شرکت خواهند کرد.

بهتر است برنامه درسی شما انعطاف پذیر باشد. یعنی قوانین را کمی کنار بگذارید و باب سلیقه و نظر شاگردان خود عمل کنید! بهتر است در روزهایی که دانش‌آموزان شما کمی بی حوصله هستند، سخت گیری را کنار بگذارید و یک برنامه ساده‌تر اجرا کنید. استفاده از چیستان گویی، لطیفه گویی و.. برای ایجاد یک زنگ تفریح در کلاس راه حل بسیار مناسبی است. ایجاد برخی اسلایدهای جذاب بصری نیز به شما کمک می‌کند که جذابیت‌های خود را بالاتر ببرید.

شما می‌توانید از انواع نرم‌افزارهای ساخت فیلم و عکس استفاده کنید. در انتخاب این اسلایدها به رده‌های سنی دانش‌آموزان و بچه‌ها نیز دقت داشته باشید. اگر رده سنی آن‌ها پایین‌تر است، بهتر است از تصاویر کودکانه استفاده کنید.

روش‌های کسب بهترین نتیجه از کلاس مجازی و خصوصی

اگر می‌خواهید کلاس‌های مجازی شما با کیفیت بیشتری برگزار شوند، می‌توانید از فیلم و آهنگ نیز برای بهبود کیفیت کلاس‌های خود استفاده کنید. به این ترتیب کلاس‌های آموزشی شما با انرژی بیشتری برگزار می‌شود. بهتر است در این کلاس‌ها به شرایط تک تک دانش‌آموزان خود توجه کنید و شرایط آن‌ها را بررسی کنید.  بهتر است به همه دانش‌آموزان خود مسئولیت بدهید تا آن‌ها در انجام کارهای کلاسی شرکت داشته باشند.

پلتفرم آموزشی یکیتا به شما کمک می‌کند که کلاس فعال و پویا داشته باشید. به خصوص در کلاس‌هایی که دانش‌آموزان شما رده سنی پایین‌تری دارند، باید به این مسئله بیش‌تر توجه داشته باشید. اگر یکی از کودکان پاسخ سوالات شما را داد، به خوبی او را تشویق کنید و از نام او برای تشویقش استفاده کنید. همچنین تک تک تکالیف شاگردان خود را بررسی کنید و بازخورد مناسبی نسبت به کارهای آن‌ها داشته باشید.

 انجام حضور و غیاب در این کلاس‌ها نیز بسیار مفید است و کودکان را برای شرکت در کلاس‌های شما ترغیب می‌کند. اگر آموزش‌های شما برای رده سنی بزرگسالان است، بهتر است در میان کلاس در رابطه با مسائل جذابی با آن‌ها گفت و گو کنید و اطلاعات آن‌ها را افزایش دهید.

همه چیز درباره بهترین پلتفرم‌های آموزش آنلاین

پلتفرم‌های آنلاین آموزشی، هر یک وب سایت اختصاصی ای دارند که مطالب و محتوای آموزشی شما در هر قالبی در آن‌ها بارگذاری می‌شوند. انواع فیلم‌ها و عکس‌های شما در این پلتفرم‌های آموزشی به‌سادگی آپلود می‌شوند. در این پلتفرم‌های آموزشی اپلیکیشن‌هایی نیز وجود دارند که به شما در راستای بهبود فرایند تدریس کمک می‌کنند.

 این اپلیکیشن‌ها در پلتفرم یکیتا، بهترین امکانات و قابلیت‌ها را برای آموزش آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهند، در این کلاس‌ها از گروه بندی نیز غافل نشوید. بهتر است گروه‌های کلاسی ای ایجاد کنید تا یادگیری دانش‌آموزان شما بیش‌تر می‌شود. به این ترتیب اعتماد به نفس افراد در این کلاس‌ها نیز بیش‌تر خواهد شد. هر چه تعامل شما با شاگردان بیش‌تر شود، کلاس برای آن‌ها جذاب‌تر می‌شود و از آن حالت خسته کننده و خشک خارج می‌شود.

 برای این که تعامل را در کلاس‌های خود افزایش دهید، بهتر است که شاگردان را برای گفت و گو در کلاس ترغیب کنید و نمرات ویژه ای برای آن‌ها در نظر بگیرید. اگر دانش آموز هستید و می‌خواهید یک کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا برای خود انتخاب کنید، بهتر است یک استاد خوب و مدرس حرفه ای برای خود  انتخاب کنید. در یکیتا این مدرسان به شما معرفی می‌شوند. پلت‌فرم یکیتا، امکان ارزیابی دانش‌آموزان را نیز برای شما فراهم می‌کند و به شما کمک می‌کند که نمراتی برای آن‌ها تعیین کنید و آن‌ها را برای شرکت در کلاس بیش‌تر تشویق کنید.

پلتفرم آموزشی یکیتا یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که اساتید و معلمان میتوانند از آن استفاده کنند.

موارد اساسی که پلتفرم آموزشی باید داشته باشد

در سال‌های اخیر کلاس‌های آموزش آنلاین، برای برگزاری کلاس بسیار بیش‌تر از گذشته در معرض توجه قرار گرفته اند. این پلتفرم‌های آموزشی به شما کمک می‌کنند که کلاس‌هایی با کیفیت بالاتر برگزار کنید و کیفیت کلاس‌های خود را به حد مطلوبی برسانید. اگر می‌خواهید کلاس‌های آموزشی شما در فضای آنلاین به خوبی کلاس‌های آموزشی حضوری برگزار شوند، باید از پلتفرم‌های آموزشی استفاده کنید.

 در این پلتفرم‌ها انواع امکانات و قابلیت‌ها برای برگزاری بهتر کلاس‌ها وجود دارند. از جمله آن‌ها می‌توان به تخته‌های وایت بردی اشاره کرد که به شما کمک می‌کنند مطالب و محتوای آموزشی را بهتر انتقال دهند. پلتفرم‌های ایرانی همیشه بهتر هستند. اگر می‌خواهید از کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی داخل کشور  استفاده کنید، بهتر است که از پلتفرم‌های آموزش ایرانی استفاده کنید که دسترسی به آن‌ها ساده‌تر است.

 پلتفرم‌های آموزشی خارج از کشور نیاز به پهنای باند بیشتری دارند. اما پلتفرم آموزشی یکیتا به صورت بین المللی عمل می‌کند. این پلتفرم دسترسی به زبان‌های خارجی نیز برای شما مقدور و میسر می‌باشد. انواع زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، افغانی و… در این کلاس‌ها در دسترس شما قرار دارند.

شما می‌توانید پلتفرم خود را به هر یک از این زبان‌ها تغییر دهید. امکان ترجمه مطالب آموزشی نیز در این کلاس‌ها وجود دارد. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی خود را به صورت زیرنویس دار تولید کنید. اگر می‌خواهید ویدیوهای شما به صورت بین‌المللی پخش شوند، باید زبان آن‌ها به زبان بین‌الملل تغییر کند.

سیستم حضور و غیاب یکیتا و ویژگی‌های آن

حضور و غیاب در این کلاس‌ها بسیار اهمیت دارد و تاثیر گذاری کلاس‌های شما را بسیار بیش‌تر می‌کند. شما می‌توانید در این کلاس‌های آموزشی به‌سادگی دانش‌آموزان را حضور غیاب کنید. اپلیکیشن آموزشی یکیتا گزینه‌هایی را برای انجام حضور و غیاب در کلاس‌ها در دسترس شما قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌ها و مزایای انجام حضور و غیاب در کلاس، کنترل بیش‌تر بر فعالیت‌های کلاسی است.

 اگر حضور و غیاب انجام نشود، بی شک کیفیت کار شما تحت تاثیر قرار می‌گیرد. به این ترتیب نمی‌توانید روند کار دانش‌آموزان را ارزیابی کنید و آن‌ها را کنترل کنید.شما باید بتوانید از روش‌های مناسبی برای بهبود فرایند تدریس خود استفاده کنید. حضور و غیاب به شما کمک می‌کند که دانش‌آموزان را با فضای کلاس بیش‌تر همراه کنید.

 اگر این کار را انجام دهید، هر شاگرد احساس صمیمیت بیشتری در کلاس خود خواهد داشت و خود را عضوی از کلاس احساس می‌کند. این عمل برای کلاس‌هایی که مخاطب آن‌ها کودک است، مفیدتر خواهد بود. در این کلاس‌ها امکان ریکورد مطالب نیز وجود دارد. شما می‌توانید در این کلاس‌های آموزشی مطالب و محتوای ارائه شده را بارها برای خود تکرار کنید تا آموزه‌ها بیش‌تر در ذهن شما نقش ببندند.

اهمیت پلتفرم یکیتا در کسب درآمد معلمان

یک پلتفرم خوب برای افزایش درآمد معلمین بسیار مفید و سودمند می‌باشند. شما می‌توانید این پلتفرم‌های آموزشی را برای بهبود تدریس خود به کار برید. با این پلتفرم‌ها تعداد شاگردان شما بیش‌تر می‌شود.  برای این که معلمین تسلط بیشتری بر کلاس داشته باشند می‌توانند، به خوبی کلاس‌ها را بخش بندی کنند. انجام این کار کمک می‌کند که اساتید بیش‌تر بتوانند، روند کار دانش‌آموزان را تحت نظر داشته باشند. همچنین گاهی اساتید به صلاح دید خود امکان دسترسی به برخی کلاس‌های آموزشی را برای غیر فعال می‌کنند و آن‌ها را در کلاس‌های جداگانه ای قرار می‌دهند.

 معلمین با استفاده از این ویژگی ظرفیت کلاس‌های خود را بیش‌تر می‌کنند. انواع کلاس‌های آنلاین و غیر حضوری به شما در راستای کسب درآمدهای دلاری نیز کمک می‌کنند. برای این کار محتوای شما باید برای سایر کشورها نیز جذابیت داشته باشد و برای آن‌ها مزایایی به همراه داشته باشد. آموزش‌های مربوط به ارز دیجیتال، آموزش‌های آشپز، آموزش درست کردن و تهیه لوازم و وسایل سنتی ایرانی و… از مهم‌ترین آموزش‌هایی هستند که در کلاس‌های آنلاین خارج از کشور مورد توجه قرار گرفته اند.

چرا کلاس آنلاین آینده آموزش است؟

هر چه جلوتر می‌رویم، تکنولوژی با پیشرفت‌های بسیار زیادی رو به رو می‌شود و افراد برای انجام هر فعالیتی از تکنولوژی‌های جدید و قابلیت‌های عرصه دیجیتال استفاده می‌کنند. به همین خاطر نیز به مرور فرایند آموزش نیز با تغییر رو به رو می‌شود. اگر می‌خواهید در کلاس‌های آنلاین خود موفق‌تر عمل کنید، بهتر است که استانداردهای کیفی را در این کلاس‌ها بیش‌تر رعایت کنید.

 برای این منظور، استفاده از علم فریلنسرها نیز برای شما مزایایی دارد. این افراد در راستای تبلیغ بیش‌تر کار شما عمل می‌کنند و آموزش‌های شما را در فضای مجازی تشویق می‌کنند. همچنین این افراد برنامه‌هایی جامع برای آموزش در کلاس‌های آنلاین تدوین می‌کنند تا کیفیت کار شما بیش‌تر شود. ظرفیت هر یک از این کلاس‌های آنلاین متفاوت است و هر کلاسی تعداد دانش‌آموزان خاص خود را دارد.

 شما می‌توانید ظرفیت کلاس خود را از پیش مشخص کنید. انتخاب یک پلتفرم خوب برای آموزش بهتر در کلاس‌های مجازی و آنلاین بسیار اهمیت دارد. پلتفرم آموزشی یکیتا ده‌ها قابلیت برای شما به همراه می‌آورد که کار شما را ساده‌تر می‌کند. برای استفاده از این برنامه نیازی نیست که مهارت‌های خاصی داشته باشید. تنها دسترسی به یک اینترنت پرسرعت، تلفن همراه هوشمند و تبلت کافی است.

 جمع‌بندی

 شما می‌توانید هر روز در این پلتفرم‌های آموزشی یکیتا، محتوای خود را بارگذاری کرده و در دسترس افراد قرار دهید. هر یک از شاگردان شما می‌توانند با صرف کمترین حجم اینترنت این محتوا را مشاهده کنند و آموزش ببینند. با استفاده از این پلتفرم‌ها هزینه‌های جاری در امر آموزش برای شما کم‌تر می‌شود و می‌توانید کلاس‌های خود را نیز با هزینه‌های کمتری برگزار کنید

بیشتر بخوانید:

آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی دربرابر کپی و انتشار

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *