نمونه تراکت تبلیغاتی

نمونه تراکت تبلیغاتی

قبلا روش‌ها و نکاتی که متن تبلیغی شما را جذاب‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌کند و جذب شاگرد خصوصیتان را افزایش می‌دهد با شما در میان گذاشتیم. اما اگر تا به حال تراکت تبلیغاتی ننوشته باشید؛ استفاده از این نکات برایتان کمی سخت خواهد بود. به همین خاطر یکیتا چند تراکت تبلیغاتی برای تدریس خصوصی را، که حرفه‌ای و درست نوشته شده‌اند جمع‌آوری کرده تا از آن‌ها ایده بگیرید.

 

 

1- نمونه اول:

 

 مشاوره و جمع بندی ریاضیات، فیزیک آزمون های نهایی- کنکور ۹۸ - تدریس ریاضیات فیزیک سطح پیشرفته ویژه مدارس تیزهوشان( علامه حلی/فرزانگان)، علامه طباطبایی، سلام، مهرآیین و ..

بعد از 14 سال زندگی توی محیط سمپاد و دانشگاه شریف و تالیف کتاب و ..سخته آدم از کتاب و شب امتحان دل بکنه و غرق جامع مهندسی شه! من عاشق دانش آموزامم، چون باعث میشن احساس کنم، هنوزم توی همون دوران مدرسه و دانشگام ! پیشاپیش ممنونم از انتخابتون! 

کارشناس ارشد طراح سدهای خاکی در شرکت مهندسی و مدیر آموزشی آموزشگاه ثنایی... مشاوره تحصیلی کنکور تجربی در شهر های کرج، تهران، قم و اهواز... به صورت حضوری و غیرحضوری- کنکور ۹۸

تدریس گروهی و خصوصی جمع بندی ریاضیات، فیزیک ! جلسه اول در صورت عدم رضایت شما، کاملا رایگان خواهد بود!

تدریس دروس تخصصی مهندسی عمران، دروس تخصصی مهندسی خاک و پی و ژئوتکنیک

کلاس های جمع بندی آزمون های نهایی خرداد و شهریور ماه-

تدریس ریاضیات کنکور ۹۸ تجربی، انسانی و ریاضی

آزمون های ورودی تیزهوشان، سلام، علامه طباطبایی، مهرآیین، انرژی اتمی و... ! با ۸ سال سابقه تدریس درخشان...

-فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف، مهندس ژئوتکنیک

-مدیر آموزشی موسسه ثنایی

-موسس گروه آزمایشی اتود

- مدرس نفرات اول ورودی مدارس سلام و طباطبایی

- رتبه 109 کنکور

- رتبه 3 المپیاد کشوری آزمایشی

- مقام اول و سوم المپیاد استان تهران

- مدرس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

- مدرس واحد فوق برنامه دانشگاه صنعتی شريف

-مدرس مدارس خیام، مهر اول، رحمانی، ثنایی و ...

- تدريس دروس رياضي و فيزيك به زبان انگليسي (ويژه دانش آموزان انگليسي زبان, YÖS, SAT, International students)

-معرفی به عنوان یکی از برترین ریاضی پژوهان استان البرز

-مولف کتاب انتشارات راهیان ارشد

-فارغ التحصیل مدارس سمپاد، تیزهوشان

 

 

اگر دقت کنید؛ می‌بینید در این تراکت تبلیغاتی بیشتر نکاتی که به آن اشاره شده را دارد. مدرس، تمام سابقه کاری خود را بیان کرده است و تبلیغ تدریس خصوصی را هم با حالتی داستان‌گونه آغاز می‌کند. علاوه بر این، از ویژگی‌ها و امتیازات خاص، در تبلیغ استفاده کرده است. این تبلیغ می‌تواند یکی از بهترین تبلیغ‌ها برای الگوبرداری باشد.

 

 

2- نمونه دوم:

 

 

آموزش خصوصی و نیمهخصوصی شیمی از پایه تا کنکور (دهم تا دوازدهم و کنکوریهای نظام قدیم) ازروی کتابهای جامع اختصاصی...بدون نیاز به کتاب درسی و منابع دیگر انتخاب رشته کنکور97

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی شیمی از پایه تا کنکور با به کارگیری تکنیک کوچینگ در حل تست های کنکور و سوالات امتحانی ، همراه با کتاب های اختصاصی رایگان، مشاوره و برنامه

اگر به آگهی تبلیغاتی بالا نگاه کنید؛ می‌بینید که چند کلمه را با رنگ قرمز مشخص کرده‌ایم. این کلمات دقیقا همان نکاتی هستند که در مطلب قبلی به آن اشاره کرده بودیم.

 

 

خواندن این دو تراکت تبلیغی تدریس خصوصی به شما کمک می‌کند که در نوشتن و طراحی تراکت تبلیغاتی به شکلی عمل کنید که بیشترین بازدهی را داشته باشید. البته نوشتن تراکت تبلیغاتی گام نخست در تدریس خصوصی است و غیر از خواندن نمونه تراکت تبلیغاتی، باید شروع تدریس خصوصی و راه‌های تدریس بهتر را بدانید.

نظرات کاربران

  • sms
  • sentiment_very_dissatisfied share visibility favorite_border

اپلیکیشن یکیتا | دانلود کنید