پلتفرم یکیتا

سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشته باشد؟

سامانه آموزشی ایدئال با داشتن یک سری ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد به‌عنوان یک سامانه آموزشی کامل در بستر اینترنت معرفی می‌گردد. حال در این بخش به مهم‌ترین ویژگی‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • فراهم بودن یک محیط تعاملی ایدئال: یعنی فراگیران تمایل دارند برای یادگیری بهتر و مؤثرتر با مدرس تعامل دوطرفه داشته باشند.
 • امکان مدیریت باقابلیت‌های گسترده: یعنی ابزار موردنظر قابلیت ارائه اطلاعات لازم در مورد دوره‌ها و مدرسان را داشته باشد. در واقع تمایل دارند به کمک یک گزارش‌گیری تمام اطلاعات لازم در اختیار کاربران قرار گیرد. سامانه آموزشی کامل باید قابلیت سنجش پیشرفت فراگیر در طول دوره را داشته باشد.
 • موجود بودن ابزارهای مهم برای تدوین: فراهم بودن امکان بارگذاری محتواهای متعدد برای مدرسان بسیار مهم است. علاوه بر این محیط سامانه آموزشی باید برای کاربران جالب و مفید به نظر آید. برگزاری آزمون به اشکال متعدد یکی دیگر از قابلیت‌های مهم هر سامانه آموزشی است. مدرسان تمایل دارند محتواهای خود را به فرمت‌های متنوع در سامانه قرار دهند تا فضای آموزش از حالت یکنواختی خارج گردد.
 • فراهم بودن امکانات موردنیاز برای هر کاربر: یک سامانه آموزشی کامل یک فضای ارتباطی مناسب برای فراگیران با هم و فراگیران با مدرسان ایجاد کند. در واقع فراهم بودن فضای مناسب برای چت و گفتگوهای آنلاین از ویژگی‌های مهم برای هر مدرس و فراگیر محسوب می‌شود.
 • امکان تبدیل رسانه‌های متعدد به فرمت‌های مختلف: یک سامانه آموزشی کامل باید امکانات لازم برای بارگذاری انواع محتوا با فرمت‌های مختلف را دارا باشد. همچنین امکان نمایش هر نوع محتوا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای هر سامانه آموزشی است.
 • جامع و یکپارچه بودن سامانه آموزشی: هر سامانه آموزشی باید روی تمام ابزارهای الکترونیکی اعم از تبلت، گوشی و لپ‌تاپ قابل‌اجرا باشد در غیر این صورت مفید واقع نخواهد شد زیرا امروزه هر فرد بسته به تمایل خود از یکی از ابزارها استفاده می‌نماید.
 • هزینه به‌صرفه به‌ازای کاربردی بودن: یکی از اصلی‌ترین هدف سامانه آموزشی باید کم‌کردن هزینه‌های احتمالی باشد. در واقع مدرسان بتوانند به بالاترین هزینه اثربخشی خود برسند و با کمترین هزینه ممکن یک پلتفرم آموزشی جامع و کاربردی داشته باشند. هزینه پشتیبانی فنی و تمام هزینه‌های راه‌اندازی یک پلتفرم آموزشی باید متناسب با درآمدها تعیین گردند تا افراد بتوانند از طریق برگزاری آموزش‌های آنلاین درآمد قابل قبولی به دست آورند؛ بنابراین اگر قصد ورود به یک سامانه آموزشی کامل را دارید پیش از هر اقدامی تمام موارد ذکر شده را بررسی کنید.

افرادی که در زمینه آموزش برخی دروس دانش و مهارت کافی دارند، به‌منظور ارائه دانش به افراد دیگر به یک سامانه آموزشی ساده درعین‌حال کاربردی نیاز دارند. در این مطلب قصد داریم در زمینه راه‌اندازی سامانه آموزشی به شما یاری‌رسانیم و راه ورود به این عرصه را برای شما هموار سازیم. معرفی یک سامانه آموزشی پرکاربرد و کم‌هزینه می‌تواند نقش مؤثری در پیشرفت کسب‌وکار شما داشته باشد.

آیا از اینکه کسب‌وکار شما هیچ برندی ندارد، خسته شده‌اید و به دنبال یک راه و روش اساسی هستید؟ شما به‌راحتی از طریق سامانه آموزشی مناسب می‌توانید کسب درآمد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید.

شما با داشتن دانش در زمینه‌ای خاص می‌توانید در کمترین زمان به‌وسیله یک پلتفرم آموزشی جذاب به‌صورت حضوری و آنلاین آموزش‌های لازم را در یک سامانه آموزشی شگفت‌انگیز به نام یکیتا آغاز کنید.

شما با راه‌اندازی سامانه آموزشی یکیتا می‌توانید امکانات ایدئال از جمله مدیریت برند، ساخت برند و وب‌سایت اختصاصی را از آن کسب‌وکار خود نمایید.

یکیتا چیست؟

یکیتا یکی از نام‌های آشنا در حوزه سامانه آموزشی است که بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. سامانه آموزشی یکیتا به‌عنوان یک پلتفرم مدیریت کاربردی برای آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و مدرسان طراحی و ارائه شد.

در واقع یکیتا در حال حاضر جامع‌ترین پلتفرم مدیریت آموزشی است که افراد متعدد به کمک آن می‌توانند سامانه آموزشی خود را داشته باشند. یکیتا توانسته نقش پررنگ و مهمی را در عرصه افزودن کاربرهای مختلف ایفا کند و این موضوع برای مقطع‌های متعدد یک مسئله مهم تلقی می‌شود.

 بهتر است بدانید سامانه یکیتا تنها یک ابزار کلاسی ساده آنلاین نیست، بلکه برای بسیاری از افراد به یک دوست همیشگی تبدیل شده است که در زمینه‌های متعدد آموزشی یک کمک‌رسان ایدئال برای آنان محسوب می‌شود. به‌نوعی که بسیاری از کارهای افراد وابسته به این پلتفرم است.

 یکیتا در واقع یک پلتفرم استثنایی در سامانه آموزشی است که در کمتر از 24 ساعت به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید یک پلتفرم اختصاصی با دامنه خودتان از سامانه دریافت کنید و با یک مدیریت قوی برگزاری دوره‌های آموزشی مدنظر را آغاز کنید.

تا اینجا با توضیحات ارائه شده در زمینه سامانه آموزشی ممکن است تصور کنید که قرار است هزینه زیادی را بابت بهره‌گیری از یکیتا پرداخت کنید، ولی خبر خوش اینجا است که در کمال ناباوری، یکیتا یک ابزار کاربردی کاملاً رایگان است که در اختیار شما قرار داده می‌شود و همه چیز در این پلتفرم به خود شما وابسته است.

 امروزه اپلیکیشن‌های زیادی طراحی شده‌اند که دوره‌های آموزشی لازم را به‌صورت جداگانه ارائه می‌دهند، ولی سامانه آموزشی یکیتا تنها ابزاری است که همه چیز را در خود جای‌داده است و این یک مزیت قابل‌توجه برای مقطع‌های ذکر شده است که به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان آن را نادیده گرفت. زیرا این ابزار یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های مدیریت آموزشی می‌باشد.

سامانه یکیتا چه کاربردهایی دارد؟

این پلتفرم دارای کاربردهای ایدئال و قابل‌توجه برای مدرسان و دانش‌آموزان در سامانه آموزشی است به‌طوری مدرسان، دانشگاه‌ها، سازمان‌های مختلف و … برای انجام امور خود از این سامانه آموزشی بهره‌گیری می‌نمایند.

 یکیتا یکی از ابزارهای آنلاین مهم در حیطه سامانه آموزشی است که به دلیل داشتن کاربردهای مهم موردتوجه عموم مردم مخصوصاً مدرسان قرار گرفته است.

این پلتفرم امکان مدیریت و آموزش حرفه‌ای را برای افراد مختلف فراهم می‌آورد. در ادامه به طور کامل کاربردهای این پلتفرم آموزشی را ارائه خواهیم داد.

ارائه وب‌سایت اختصاصی برای هر مشتری

شاید برایتان جالب باشد اما این سامانه آموزشی به تمام افراد این امکان می‌دهد که هر فرد با هر توانایی بتواند برند موردنظر خود را به‌راحتی ثبت کند و پس از آن نسبت به تبلیغ برند کسب‌وکار خود اقدامات لازم را انجام دهد.

چنین کاربرد ایده‌آلی در ابزارهای دیگر دیده نخواهد شد. همچنین می‌توانید در کنار آن وب‌سایت خودتان را داشته باشید و از امکانات آن استفاده نمایید. علاوه بر این می‌توانید این وب‌سایت را به نحو احسنت شخصی‌سازی و مدیریت کنید.

 مهم‌ترین مزیت پلتفرم آموزشی یکیتا ساخت وب‌سایت اختصاصی در زمینه دلخواه است که همه موارد فنی از جمله دامنه، سرور، حجم، پهنای باند و … به عهده سامانه یکیتا است و شما تنها کافی است که وقت خودتان را صرف آموزش و کسب درآمد کنید. اگر نسبت به کسب اطلاعات در زمینه ساخت بهترین وب‌سایت تمایل دارید، می‌توانید نمونه وب‌سایت مشتریان قدیمی را مشاهده و بررسی کنید.

امکان برگزاری دوره‌های آنلاین اختصاصی

یکی دیگر از امکانات مهم این اپلیکیشن، این است که تمامی افراد عضو شده در یکیتا، به‌راحتی می‌توانند دوره‌های آموزشی کلاس‌های آنلاین را به‌صورت اختصاصی برگزار کنند. همچنین این ابزار امکان چت‌های خصوصی و گروهی، اشتراک‌گذاری صفحه دسکتاپ، اشتراک‌گذاری فیلم و وایت برد را در این بخش امکان‌پذیر می‌سازد. در واقع در این کلاس‌های آنلاین شما هیچ محدودیتی نداشته و می‌توانید برگزاری کلاس آموزشی فوق‌العاده کاربردی را تجربه کنید. علاوه بر این امکان مدیریت دوره‌های آموزشی و ثبت جلسات و کلاس‌های آنلاین از مزیت‌های مهم این سامانه آموزشی پرکاربرد می‌باشد. این قابلیت از یکیتا باعث شده است که سامانه آموزشی در مقطع‌های مختلف از این اپلیکیشن استفاده کنند و سایر برنامه‌های ابزاری که برای کلاس‌های آنلاین استفاده می‌شد برکنار شوند. تنها دلیل آن بی‌نظیر بودن قابلیت‌های متعدد این سامانه می‌باشد.

امکان فروش انواع محتوای آموزشی

شما با بهره‌گیری از این ابزار می‌توانید به‌راحتی روی کسب درآمد و تبلیغ برند خود سرمایه‌گذاری کنید. یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم برای تبلیغ برند، تولید محتواهای آموزشی مطرح و پرکاربرد در حیطه موردنظر است که می‌توانید آن‌ها را در ابزار یکیتا به اشتراک بگذارید و سپس با درنظرگرفتن هزینه مشخص از فروش آن‌ها کسب درآمد کنید.

 به این صورت مشتریان می‌توانند محتواهای آموزشی شما را تهیه کنند و از آن‌ها به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین محتواها یاد کنند. اگر هدف شما ایجاد یک محتوای آموزشی کاربردی است، بهتر است پیش از هر اقدامی ابتدا نیاز مشتری را بررسی کنید و سپس با درنظرگرفتن نیاز مشتری محتوای آموزشی را ارائه دهید که خاص و منحصربه‌فرد و متناسب با نیاز مشتری باشد. از همه مهم‌تر بتواند جنبه آموزشی داشته باشد تا مخاطب جذب آن شود و شما نیز بتوانید از فروش آن‌ها درآمد عالی کسب کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

ازآنجایی‌که در این ابزار برای بهره‌گیری از برخی امکانات به پرداخت اینترنتی نیاز است، ایجاد یک بستر پرداخت اینترنتی امن و مطمئن لازم و ضروری است به همین منظور یکیتا با ارائه یک درگاه اختصاصی این مشکل را رفع نمود بنابراین شما با خیال آسوده می‌توانید پرداخت‌های خود را در درگاه انجام دهید. لازم به ذکر است بدانید این درگاه به‌صورت ارزی نیز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

10 زبانه با درگاه ارزی

بهتر است بدانید که منظور از 10 زبانه با درگاه ارزی چیست. شاید برای شما باور کردن این موضوع سخت باشد ولی این سامانه آموزشی به شما این امکان را می‌دهد تا آموزش‌های خود را به خارج از ایران نیز گسترش دهید. سامانه یکیتا جامع‌ترین پلتفرم آموزشی پرکاربرد شرایطی را فراهم آورده که مدرسان بتوانند محتواهای آموزشی خود را به خارج از کشور صادر نمایند و به طبع درآمد ارزی داشته باشند.

 در نتیجه این باعث سود بیشتر و کسب درآمد بیشتر شما خواهد شد. شاید تصور کنید که آموزش‌های شما مورد استقبال قرار نگیرد ولی باتوجه‌به اینکه این ابزار جدید به‌تازگی چنین شرایطی را ایجاد کرده است، مطمئناً در خارج از ایران از شما استقبال خواهد شد و مشتریان هزینه‌های آموزش مجازی شما را از طریق درگاه اختصاصی امن یکیتا پرداخت خواهند کرد.

قابلیت پشتیبانی این ابزار از 10 زبان فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی و چینی امکان صادرکردن آموزش‌های مجازی را به خارج از ایران فراهم ساخته است. نکته جذاب دیگر اینجا است که این افراد در خارج از ایران نیز می‌توانند به‌وسیله پرداخت هزینه دوره‌های آموزشی از طریق مسترکارت یا ویزاکارت در کلاس‌های آنلاین شما نیز شرکت کنند و به محتواهای آموزشی شما به‌صورت آنلاین و غیر آنلاین دسترسی داشته باشند.

چگونه می‌توان در کمترین زمان عضو فعال یکیتا شد؟

جالب است بدانید در کمتر از 24 ساعت می‌توانید به‌عنوان یک عضو فعال در این سامانه آموزشی مشغول به فعالیت شوید. البته همه چیز به مهارت‌های شما وابسته است. ثبت‌نام در یکیتا خیلی ساده و سریع صورت خواهد گرفت و شما می‌توانید در کمتر از 24 ساعت پنل اختصاصی خود را داشته باشید، همچنین محتواهای آموزشی خود را در اختیار مشتریان قرار دهید. برای شرکت در کلاس‌ها هزینه دوره‌ها را پرداخت کرده و یا پول کاربران را بدون کارمزد دریافت کنید. به‌این‌ترتیب خلی راحت با ثبت دوره‌ها و جلسات آموزشی امکان مدیریت آن‌ها به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین می‌توانید با ترتیب دادن یک ارزشیابی با آزمون چهارگزینه‌ای حضوروغیاب انجام دهید.

پس تمام این فعالیت‌ها را می‌توانید در کمتر از 24 ساعت انجام دهید و در نهایت به مدیریت مالی صورت‌حساب‌ها بپردازید. در برخی مواقع می‌توانید برای محتواهای آموزشی خود یک کد تخفیف در نظر بگیرید و آن را در اختیار کاربران قرار دهید. همچنین می‌توانید برای پرداخت هزینه دوره‌ها یک درگاه بانک اختصاصی مخصوص به خود داشته باشید.

 از نظر برخی از کاربران مدیریت‌کردن انجام تمام این فعالیت‌ها در یک ابزار موبایلی، شاید کار دشوار و سختی به نظر برسد ولی در واقعیت این ابزار به تمام‌کارها، فعالیت‌ها و کسب‌وکار افراد نظم خواهد بخشید. این نظم‌دهی در سامانه یکیتا مهم‌ترین مزیت آن است. شما با ورود به سامانه آموزشی یکیتا شاهد کسب درآمد بالای کسب‌وکار خود خواهید بود  

چه چیزهایی یکیتا را متمایز می‌کند؟

همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم، اپلیکیشن‌های دیگر نیز راه‌اندازی شده‌اند که تمام این امکانات را برای کاربران فراهم می‌کنند. ولی آن چه ویژگی است که این سامانه آموزشی را از سایر برنامه‌ها متمایز می‌سازد و باعث می‌شود که کاربران زیادی به دنبال آن بروند و در آن فعالیت کنند. حتی برخی افراد از آن به‌عنوان یک ابزار پرکاربرد و همه‌فن‌حریف استفاده کنند.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن‌های قدرتمند خوشبختانه ما توانستیم شاهد ارائه چنین ابزاری باشیم که توانسته به طرز عجیبی تمام فعالیت‌های ما را به خودش وابسته کند. به‌این‌ترتیب مواردی که باعث می‌شود تا یکیتا متمایز از سایر ابزارها باشد، به شرح زیر می‌باشد:

 • یکیتا یک پلتفرم یکپارچه بومی و کامل است که نیاز افراد به همه ابزارهای کاربردی را تأمین می‌کند و دیگر نیازی به استفاده از چند سرویس مجزا نخواهد بود.
 • یکیتا یک فعالیت بین‌المللی جذاب و خارق‌العاده است در آن امکان پلتفرم‌های 10 زبانه با پرداخت‌های ارزی و حتی ریالی قرار داده شده است.
 • قیمت‌هایی که در این ابزار تعیین شده است، وابسته به میزان استفاده شما بسیار شفاف و مناسب است، به‌طوری که هر مشتری بدون نگرانی از پرداخت آن به‌راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.
 • امکان برندسازی با این نرم‌افزار، ساده و آسان است به‌طوری که به کمک آن می‌توانید به‌راحتی در آن برای کسب‌وکار خود تبلیغ و برندسازی کنید همچنین امکان شخصی‌سازی وب‌سایت مطرح نیز به کمک این ابزار مهیا است.
 • یکیتا تنها ابزاری است که امکان مدیریت اختصاصی را برای هر مشتری به روی وب‌سایت فراهم می‌کند که این ویژگی برای تمام افراد خاص و منحصربه‌فرد تلقی می‌شود.

منظور از پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟

یکی از سؤالات رایجی که کاربران بسیار زیادی از سامانه آموزشی یکیتا دارند، این است که منظور از پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟ در ابتدا بهتر است بدانید در کل منظور از دامنه، همان آدرس و یا به زبان ساده‌تر لینکی است که کاربر به‌وسیله آن می‌تواند وارد مرورگر شود و به صفحه موردنظر دسترسی داشته باشد.

 به‌این‌ترتیب یکیتا این دامنه را به‌صورت اختصاصی در اختیار هر کاربر قرار می‌دهد به‌طوری که افراد بتوانند دوره‌های آموزشی خود را به‌راحتی راه‌اندازی نمایند.

 این پلتفرم‌های اختصاصی همان‌طور که ذکر شد، به صورت‌های مجازی، آنلاین و حتی حضوری می‌توانند نزد هر فرد ساخته شوند و در اختیار سایر مشتریان قرار گیرند. همچنین طی آن کاربر می‌تواند نامی برای دامنه خود انتخاب کند که مختص با دوره‌ها و محتواهای آموزشی وی باشد. 

این دامنه در اصل آدرس شما را تشکیل می‌دهد که بسیار موضوع ساده‌ای است و مشتری می‌تواند آن را به‌راحتی پیدا کند و از محتواهای شما نهایت لذت را ببرد. البته لازم است بدانید که ساختن این دامنه کار ساده‌ای نیست و به تخصص ویژه نیاز دارند. به‌این‌ترتیب کاربر می‌تواند محتواهای خود را در قالب‌های لوگو، دوره‌های آموزشی، مشخصات ارتباطی، ثبت و مدیریت نماید.

هدف اصلی سامانه یکیتا این است که مشتریانی که به ساخت دامنه اختصاصی پرداخته‌اند، بتوانند برند خود را ثبت و آن را تبلیغ کنند. علاوه بر این هر فرد بتواند به‌راحتی جلسات و کلاس‌های آنلاین را راه‌اندازی و کسب درآمد کنند.

در اصل این پلتفرم به طرز شیرین و جذابی به برند آن مشتری هویت و اصالت می‌بخشد که این واقعاً شگفت‌انگیز است. برای خرید این پلتفرم اختصاصی ابتدا وارد سایت یکیتا شوید و با عضویت در آن راهنمایی‌های موجود در سایت را مطالعه کنید.

درباره زبان سایت در پلتفرم یکیتا بیشتر بدانیم

اینکه سامانه آموزشی یکیتا توانسته زبان سایتی را در این ابزار قرار دهد که کاربران در سراسر دنیا بتوانند از آن استفاده کنند، بسیار حائز اهمیت است و هیچ ابزاری تاکنون نتوانسته است چنین خدماتی را ارائه دهد و همین موضوع آن را به یک ابزار بین‌المللی تبدیل نموده است. این بخش از سامانه یکیتا قابلیت‌های متعددی را ارائه می‌دهد که در ادامه به شرح قابلیت‌ها خواهیم پرداخت.

قابلیت تغییر زبان از طریق وب‌سایت

 برخی از مشتریان از طریق وب‌سایت وارد سامانه شده‌اند که این سامانه این امکان را برای افراد سراسر دنیا فراهم می‌کند که آن‌ها بتوانند از طریق گزینه زبان، زبان موردنظر خودشان را انتخاب کنند. به‌این‌ترتیب تمام اسلایدها، دوره‌ها و بلاگ‌ها به زبان ثبت شده تغییر پیدا کرده و افراد می‌توانند تمام موارد را به زبان تغییریافته مشاهده کنید. البته لازم به ذکر است بدانید که زبان سامانه آموزشی در صورتی تغییر پیدا خواهد کرد که شما خودتان برای تغییر دادن آن دست‌به‌کار شوید در غیر این صورت به همان زبان فارسی باقی خواهد ماند.

زبان کاربرانی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند

کاربرانی که در این سامانه آموزشی ثبت‌نام کرده‌اند، با واردشدن به صفحه کاربری خود می‌توانند با کلیک کردن به روی گزینه Language زبان موردنظر خود را انتخاب کنند و با زبان مشخص شده به مدیریت پنل خود بپردازند. برای نمونه اگر زبان آلمانی را انتخاب کنند، همه منوها و مشخصات به این زبان برای وی به نمایش گذاشته خواهد شد. پس بهتر است به‌جای سختی دادن به خود برای ادامه با زبانی که با آن آشنایی ندارید، زبان موردنظر خود را انتخاب کنید و به یک مدیریت بی‌نقص بپردازید.

زبان محتواها

منظور از زبان محتواها، اسلایدها، بلاگ‌ها، دوره‌ها و … است. پس زمانی که از یک زبان خاصی تبعیت می‌کنید، بهتر است با تغییر و تنظیم کردن زبان مدیریت خود را آسان‌تر کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید دوره‌های زبان خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید از دو روش استفاده کنید. این روش‌ها به شرح زیر است:

 1. می توانید دوره را به زبان فارسی وارد کرده و سپس برای دوره‌های دیگر زبان دیگر انتخاب کنید.
 2. در روش دوم، برای هر زبان می‌توانید به تعریف یک دوره خاص بپردازید. همچنین می‌توانید در دوره‌های مختلف با زبان‌های گوناگون ثبت‌نام کنید و هزینه آن‌ها را پرداخت کنید. برای این کار ابتدا باید زبان موردنظر را به‌صورت پیش‌فرض انتخاب و سپس برای ثبت‌نام دوره آن اقدام کنید. به‌این‌ترتیب زبانی که ثبت کرده‌اید، بعد از ثبت‌نام قابل‌مشاهده است.

تنظیم زبان سایت

مرحله بعدی که در اولویت‌های تغییر زبان قرار دارد، تنظیم زبان سایت است. در این بخش کاربر زمانی که وارد بخش کاربری خود می‌شود، به‌راحتی با واردشدن به گزینه تنظیمات باید وارد بخش زبان شود و در این بخش زبان‌های برگزیده نمایش داده خواهد شد که قابلیت چندزبانه را در سایت ایجاد می‌کند.

به‌این‌ترتیب در آنجا می‌توانید چند زبان را که قصد دارید در آن وب‌سایت شما نمایش داده شود، فعال کنید. شما می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را در انواع زبان‌های ثبت شده به اشتراک بگذارید و در پایان گزینه ثبت را وارد کنید. پس کاربرانی که قصد استفاده از دوره‌های آموزشی شما را دارند، تنها در زبان‌هایی می‌توانند آن‌ها را مشاهده کنند که شما برای ثبت کردن آن زبان‌ها اقدام کرده باشید.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک ابزار کاربردی هستید که بتوانید فرایندهای زیادی را در ۱۰ زبان بین‌المللی در یک دامنه اختصاصی راه‌اندازی کنید، بهتر است سری به سامانه آموزشی یکیتا بزنید، سپس خواهید دید که مشتری دائمی آن خواهید شد.

 سامانه یکیتا تنها ابزاری است که توانسته چندین پلتفرم آموزشی را به همراه یکدیگر در اختیار افراد قرار دهد و افراد بتوانند به یک مدیریت ایدئال و کسب‌وکار پرسود دست پیدا کنند. این سامانه نقش پررنگی می‌تواند در ارائه بهترین آموزش‌های لازم در یک دامنه اختصاصی داشته باشد که نمونه آن My academy.ir است که می‌توانید در آن لوگوی برند خود را در سایت قرار دهید. کارکردن با برند خودتان در این ابزار بسیار لذت‌بخش است مخصوصاً زمانی که امکان مدیریت مدرسان، پیکربندی سایت، تعریف محتوا و اضافه‌کردن دوره‌ها در این ابزار فراهم است.

برچسب‌ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!