برنامه‌ریزی یک کارگاه آموزشی

برنامه‌ریزی یک کارگاه آموزشی

راه‌اندازی و ساماندهی یک کارگاه موفق

   هر کسی که تا به‌حال یک کارگاه آموزشی را برنامه‌ریزی کرده است به شما می‌گوید که کار نسبتا سختی است و نیاز به یک برنامه‌ریزی خوب دارد که بتواند تمرکز و خلاقیت زیادی را در‌بر بگیرد. چگونه برای یک کارگاه آماده شوید که نه تنها مناسب بلکه به یاد ماندنی نیز باشد؟

بعضی از مردم از رفتن به کارگاه‌ها تنفر دارند. با انتخاب اشتباه آن‌ها می توانند وقت و پول زیادی از دست بدهند. و اگر آن‌ها به خوبی برنامه‌ریزی شده باشند می‌توانند برای همه فوق‌العاده ارزشمند باشند. کارگاه‌های آموزشی برای طوفان مغزی، یادگیری تعاملی، ایجاد روابط و حل مسائل عالی هستند. به همین دلیل است که یک برنامه‌ریزی پیشرفته بسیار مهم است.

شکی نیست که برنامه‌ریزی یک کارگاه بزرگ کار بسیار دشواری است. اما اگر وقت خود را صرف تفكر كردن به جزئیات كنید، هر كسی از این کارگاه به‌طور كامل بهره می‌برد.

هدف کارگاه باید در اولویت همه برنامه‌ریزی‌های شما باشد. تمرین‌های خلاقانه همه را آرام و درگیر خواهند کرد و فراموش نکنید که پس از آن پیگیری کنید: اگر‌چه ممکن است ترسناک باشد که بفهمید مردم واقعا از این همه زحمت‌های شما چه فکری می‌کنند، اما این تنها راه بهبود بخشیدن به کارگاه‌ها می‌باشد.

قبل از کارگاه، این مراحل را دنبال کنید تا مطمئن شوید کارگاه شما یک تجربه با ارزش برای همه است:

1. اهداف را تعریف کنید.

2. تصمیم بگیرید چه کسی حضور خواهد داشت.

3. مکان مناسب را انتخاب کنید.

4. یک دستورالعمل ایجاد کنید.

5. یک برنامه پیگیری ایجاد کنید.

نظرات کاربران

  • sms
  • sentiment_very_dissatisfied share visibility favorite_border

اپلیکیشن یکیتا | دانلود کنید