سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشته باشد؟

مقدمه:

معلمان و اساتید باید از سامانه آموزشی استفاده کنند که بتواند پاسخگوی تمامی نیاز‌های آن‌­ها و دانش­‌آموزان باشد.

با توجه به وضعیت موجود (شیوع ویروس کرونا) تمامی آموزش‌­ها به صورت مجازی می­‌باشد.

اپلیکیشنی که بتواند تمامی نیاز­های شما را برای یک آموزش بی­نقص بر طرف کند یک سامانه ایده آل به­ شمار می­‌رود.

اما سوالی که پیش می­اید این است که این نیازها چه مواردی هستند و یک سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشته باشد؟ 

سامانه آموزشی کامل و ایده ­آل

سامانه آموزشی ایده آل با داشتن یک سری ویژگی‌های خاص و منحصر به ‌فرد به‌ عنوان یک سامانه آموزشی کامل در بستر اینترنت معرفی می‌گردد.

این موارد عبارتند از:

1-فراهم بودن یک محیط تعاملی ایدئال: یعنی افراد تحت تعلیم تمایل دارند برای یادگیری بهتر و مؤثرتر با مدرس تعامل دوطرفه داشته باشند.

2-امکان مدیریت با قابلیت‌های گسترده: یعنی ابزار مورد نظر قابلیت ارائه اطلاعات لازم در مورد دوره‌ها و مدرسان را داشته باشد.

 در واقع تمایل دارند به کمک یک گزارش‌گیری تمام اطلاعات لازم در اختیار کاربران قرار گیرد.

سامانه آموزشی کامل باید قابلیت سنجش پیشرفت فراگیر در طول دوره را داشته باشد. برگزاری آزمون به اشکال متعدد یکی دیگر از قابلیت‌های مهم هر سامانه آموزشی است.

مدرسان تمایل دارند محتواهای خود را به فرمت‌های متنوع در سامانه قرار دهند تا فضای آموزش از حالت یکنواختی خارج گردد.

3 -فراهم بودن امکانات موردنیاز برای هر کاربر: یک سامانه آموزشی کامل یک فضای ارتباطی مناسب برای فراگیران با هم و فراگیران با مدرسان ایجاد کند.

 

راه­ اندازی سامانه آموزشی متناسب با نیازهای شما

افرادی که در زمینه آموزش برخی دروس دانش و مهارت کافی دارند، به‌ منظور ارائه دانش به افراد دیگر به یک سامانه آموزشی ساده درعین ‌حال کاربردی نیاز دارند.

در این قسمت قصد داریم در زمینه راه‌اندازی سامانه آموزشی به شما یاری‌ رسانیم و راه ورود به این عرصه را برای شما هموار سازیم.

معرفی یک سامانه آموزشی پرکاربرد و کم‌ هزینه می‌تواند نقش مؤثری در پیشرفت کسب ‌و  کار شما داشته باشد.

شما با داشتن دانش در زمینه‌ای خاص می‌توانید در کمترین زمان آموزش‌های لازم را در یک سامانه آموزشی شگفت‌انگیز به نام یکیتا آغاز کنید.

شما با راه‌اندازی سامانه آموزشی یکیتا می‌توانید امکانات ایده­‌آل از جمله مدیریت برند، ساخت برند و وب‌سایت اختصاصی را از آن کسب ‌و کار خود نمایید.

یکیتا چیست؟

سامانه آموزشی یکیتا یکی از نام‌های آشنا در حوزه سامانه آموزشی است که بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. سامانه آموزشی یکیتا به‌ عنوان یک پلتفرم مدیریت کاربردی برای آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و مدرسان طراحی و ارائه شد.

در واقع یکیتا در حال حاضر جامع‌ترین پلتفرم مدیریت آموزشی است که افراد متعدد به کمک آن می‌توانند سامانه آموزشی خود را داشته باشند.

سامانه یکیتا توانسته نقش پررنگ و مهمی را در عرصه افزودن کاربرهای مختلف ایفا کند و این موضوع برای مقطع‌های متعدد یک مسئله مهم تلقی می‌شود.

بهتر است بدانید سامانه آموزشی یکیتا تنها یک ابزار کلاسی ساده آنلاین نیست، بلکه برای بسیاری از افراد به یک دوست همیشگی تبدیل شده است که در زمینه‌های متعدد آموزشی یک کمک‌رسان ایده‌­آل برای آنان محسوب می‌شود.

به ‌نوعی که بسیاری از کارهای افراد وابسته به این پلتفرم است.

سامانه آموزشی یکیتا در واقع یک پلتفرم استثنایی در سامانه آموزشی است که در کمتر از 24 ساعت به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید یک پلتفرم اختصاصی با دامنه خودتان از سامانه دریافت کنید و با یک مدیریت قوی برگزاری دوره‌های آموزشی مد نظر را آغاز کنید.

تا اینجا با توضیحات ارائه شده در زمینه سامانه آموزشی ممکن است تصور کنید که شما قرار است هزینه زیادی را بابت استفاده از اپلیکیشن یکیتا پرداخت کنید.

 ولی خبر خوش اینجا است که در کمال ناباوری، یکیتا یک ابزار کاربردی کاملاً رایگان است که در اختیار شما قرار داده می‌شود و همه چیز در این پلتفرم به خود شما وابسته است.

توسعه‌دهندگان برنامه‌ها امروزه اپلیکیشن‌های زیادی طراحی کرده‌اند که دوره‌های آموزشی لازم را به ‌صورت جداگانه ارائه می‌دهند، ولی سامانه آموزشی یکیتا تنها ابزاری است که همه چیز را در خود جای ‌داده است و این یک مزیت قابل ‌توجه برای مقطع‌های ذکر شده است که به‌ هیچ ‌عنوان نمی‌توان آن­ را نادیده گرفت.

زیرا این ابزار یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های مدیریت آموزشی می‌باشد.

سامانه آموزشی یکیتا چه کاربردهایی دارد؟

این پلتفرم دارای کاربردهای ایده­آل و قابل‌توجه برای مدرسان و دانش‌آموزان در سامانه آموزشی است به‌ طوری مدرسان، دانشگاه‌ها، سازمان‌های مختلف و … برای انجام امور خود از این سامانه آموزشی بهره‌گیری می‌نمایند. اپلیکیشن آموزشی یکیتا یکی از ابزارهای آنلاین مهم در حیطه سامانه آموزشی است که به دلیل داشتن کاربردهای مهم مورد توجه عموم مردم مخصوصاً مدرسان قرار گرفته است.

این پلتفرم امکان مدیریت و آموزش حرفه‌ای را برای افراد مختلف فراهم می‌آورد.

در ادامه به طور کامل کاربردهای این پلتفرم آموزشی را ارائه خواهیم داد.

ارائه وب ‌سایت اختصاصی برای هر مشتری

شاید برایتان جالب باشد اما این سامانه آموزشی به تمام افراد این امکان می‌دهد که هر فرد با هر توانایی بتواند برند مورد نظر خود را به‌ راحتی ثبت کند و پس از آن نسبت به تبلیغ برند کسب‌ و کار خود اقدامات لازم را انجام دهد.

شما چنین کاربرد ایده‌آلی در ابزارهای دیگر نمی‌بینید.

همچنین می‌توانید در کنار آن وب‌ سایت خودتان را داشته باشید و از امکانات آن استفاده نمایید.

علاوه بر این می‌توانید این وب ‌سایت را به نحو احسنت شخصی ‌سازی و مدیریت کنید.

 مهم‌ترین مزیت سامانه آموزشی یکیتا ساخت وب‌سایت اختصاصی در زمینه دلخواه است که همه موارد فنی از جمله دامنه، سرور، حجم، پهنای باند و … به عهده سامانه یکیتا است و شما تنها کافی است که وقت خودتان را صرف آموزش و کسب درآمد کنید.

اگر نسبت به کسب اطلاعات در زمینه ساخت بهترین وب‌سایت تمایل دارید، می‌توانید نمونه وب‌سایت مشتریان قدیمی را مشاهده و بررسی کنید.

امکان برگزاری دوره‌های آنلاین اختصاصی

یکی دیگر از امکانات مهم این اپلیکیشن، این است که تمامی افراد عضو شده در یکیتا، به‌ راحتی می‌توانند دوره‌های آموزشی کلاس‌های آنلاین را به‌ صورت اختصاصی برگزار کنند.

همچنین این ابزار امکان چت‌های خصوصی و گروهی، اشتراک‌گذاری صفحه دسکتاپ، اشتراک‌گذاری فیلم و وایت برد را در این بخش امکان‌پذیر می‌سازد. در واقع در این کلاس‌های آنلاین شما هیچ محدودیتی نداشته و می‌توانید برگزاری کلاس آموزشی فوق‌العاده کاربردی را تجربه کنید.

علاوه بر این امکان مدیریت دوره‌های آموزشی و ثبت جلسات و کلاس‌های آنلاین از مزیت‌های مهم این سامانه آموزشی پرکاربرد می‌باشد.

این قابلیت از سامانه آموزشی یکیتا باعث شده است که سامانه آموزشی در مقطع‌های مختلف از این اپلیکیشن استفاده کنند و سایر برنامه‌های ابزاری که برای کلاس‌های آنلاین مورد استفاده قرار می­گرفت، برکنار شوند.

تنها دلیل این امر داشتن قابلیت‌های متعدد در این سامانه می‌باشد.

امکان فروش انواع محتوای آموزشی

 یکی از مهم‌ترین اقدامات لازم برای تبلیغ برند، تولید محتواهای آموزشی مطرح و پرکاربرد در حیطه مورد نظر است که می‌توانید آن‌ها را در سامانه آموزشی یکیتا به اشتراک بگذارید و سپس با در نظرگرفتن هزینه مشخص از فروش آن‌ها کسب درآمد کنید.

به این صورت مشتریان می‌توانند محتواهای آموزشی شما را تهیه کنند و از آن‌ها به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین محتواها یاد کنند.

 اگر هدف شما ایجاد یک محتوای آموزشی کاربردی است، بهتر است پیش از هر اقدامی ابتدا نیاز مشتری را بررسی کنید و سپس با درنظرگرفتن نیاز مشتری محتوای آموزشی را ارائه دهید که خاص و منحصر به ‌فرد و متناسب با نیاز مشتری باشد.

از همه مهم‌تر بتواند جنبه آموزشی داشته باشد تا مخاطب جذب آن شود و شما نیز بتوانید از فروش آن‌ها درآمد عالی کسب کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

از آن جایی‌که در این ابزار برای بهره‌گیری از برخی امکانات به پرداخت اینترنتی نیاز است، ایجاد یک بستر پرداخت اینترنتی امن و مطمئن لازم و ضروری است به همین منظور سامانه آموزشی یکیتا با ارائه یک درگاه اختصاصی این مشکل را رفع نمود.

بنابراین شما با خیال آسوده می‌توانید پرداخت‌های خود را در درگاه انجام دهید. شایان ذکر است که این درگاه به ‌صورت ارزی نیز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

10 زبانه با درگاه ارزی

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از 10 زبانه با درگاه ارزی چیست.

سامانه آموزشی یکیتا به شما این امکان را می‌دهد تا آموزش‌های خود را به خارج از ایران نیز گسترش دهید.

سامانه یکیتا جامع‌ترین پلتفرم آموزشی پرکاربرد شرایطی را فراهم آورده‌ که مدرسان بتوانند محتواهای آموزشی خود را به خارج از کشور صادر نمایند و بتوانند درآمد به صورت ارزی داشته باشند.

 در نتیجه این باعث سود بیشتر و کسب درآمد بیشتر شما خواهد شد.

شاید تصور کنید که آموزش‌های شما مورد استقبال قرار نگیرد ولی باتوجه ‌به این که این ابزار جدید به‌ تازگی چنین شرایطی را ایجاد کرده است، مطمئناً در خارج از ایران از شما استقبال خواهد شد و مشتریان هزینه‌های آموزش مجازی شما را از طریق درگاه اختصاصی امن سامانه آموزشی یکیتا پرداخت خواهند کرد.

قابلیت پشتیبانی این ابزار از 10 زبان فارسی، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، روسی، عربی، اسپانیایی، ایتالیایی و چینی امکان صادرکردن آموزش‌های مجازی را به خارج از ایران فراهم ساخته است.

نکته جذاب دیگر این جا است که این افراد در خارج از ایران نیز می‌توانند به ‌وسیله پرداخت هزینه دوره‌های آموزشی از طریق مستر کارت یا ویزا کارت در کلاس‌های آنلاین شما نیز شرکت کنند و به محتواهای آموزشی شما به ‌صورت آنلاین و غیرآنلاین دسترسی داشته باشند.

چگونه می‌توان در کمترین زمان عضو فعال یکیتا شد؟

جالب است بدانید در کمتر از 24 ساعت می‌توانید به‌ عنوان یک عضو فعال در سامانه آموزشی یکیتا مشغول به فعالیت شوید.

البته همه چیز به مهارت‌های شما وابسته است.

شما می‌توانید خیلی سریع و ساده ثبت نام کنید و در کمتر از 24 ساعت پنل اختصاصی خود را داشته باشید، همچنین محتواهای آموزشی خود را در اختیار مشتریان قرار دهید.

برای شرکت در کلاس‌ها هزینه دوره‌ها را پرداخت کرده و یا پول کاربران را بدون کارمزد دریافت کنید.

به ‌این ‌ترتیب خیلی راحت با ثبت دوره‌ها و جلسات آموزشی امکان مدیریت آن‌ها به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین شما می‌توانید با ترتیب دادن یک ارزشیابی با آزمون چهارگزینه‌ای حضور و غیاب انجام دهید.

مدیریت مالی صورت‌حساب‌ها

در نهایت می­توانید به مدیریت مالی صورت‌ حساب‌ها بپردازید.

در برخی مواقع می‌توانید برای محتواهای آموزشی خود یک کد تخفیف در نظر بگیرید و آن را در اختیار کاربران قرار دهید.

همچنین می‌توانید برای پرداخت هزینه دوره‌ها یک درگاه بانک اختصاصی مخصوص به خود داشته باشید.

 از نظر برخی از کاربران مدیریت‌کردن انجام تمام این فعالیت‌ها در یک ابزار موبایلی، شاید کار دشوار و سختی به نظر برسد ولی در واقعیت این ابزار به تمام‌کارها، فعالیت‌ها و کسب‌ و کار افراد نظم خواهد بخشید.

این نظم ‌دهی در سامانه آموزشی یکیتا مهم‌ترین مزیت آن است.

شما با ورود به سامانه آموزشی یکیتا شاهد کسب درآمد بالای کسب و کار خود خواهید بود. 

چه مواردی سامانه آموزشی یکیتا را متمایز می‌کند؟

همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم، اپلیکیشن‌های دیگر نیز راه‌اندازی شده‌اند که تمام این امکانات را برای کاربران فراهم می‌کنند.

ولی آن چه ویژگی است که این سامانه آموزشی را از سایر برنامه‌ها متمایز می‌سازد و باعث می‌شود که کاربران زیادی به دنبال آن بروند و در آن فعالیت کنند.

حتی برخی افراد از آن به‌ عنوان یک ابزار پرکاربرد و همه‌ فن‌ حریف استفاده کنند.

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن‌های قدرتمند خوشبختانه ما توانستیم شاهد ارائه چنین ابزاری باشیم که توانسته به طرز عجیبی تمام فعالیت‌های ما را به خودش وابسته کند.

به‌این‌ترتیب مواردی که باعث می‌شود تا سامانه آموزشی یکیتا متمایز از سایر ابزارها باشد، به شرح زیر می‌باشد:

سامانه آموزشی یکیتا یک پلتفرم یکپارچه بومی و کامل است که نیاز افراد به همه ابزارهای کاربردی را تأمین می‌کند و دیگر نیازی به استفاده از چند سرویس مجزا نخواهد بود.

سامانه یکیتا یک فعالیت بین‌المللی جذاب و خارق‌العاده است در آن امکان پلتفرم‌های 10 زبانه با پرداخت‌های ارزی و حتی ریالی قرار داده شده است.

قیمت‌هایی که در این ابزار تعیین شده است، وابسته به میزان استفاده شما متغیر است.

    امکان برند  سازی با این نرم‌افزار، ساده و آسان است به ‌طوری که به کمک آن می‌توانید به ‌راحتی در آن برای کسب ‌و کار خود تبلیغ و برند سازی کنید همچنین امکان شخصی ‌سازی وب ‌سایت مطرح نیز به کمک این ابزار مهیا است.

سامانه آموزشی یکیتا تنها ابزاری است که امکان مدیریت اختصاصی را برای هر مشتری به روی وب‌ سایت فراهم می‌کند که این ویژگی برای تمام افراد خاص و منحصر به ‌فرد تلقی می‌شود.

منظور از پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟

در کل منظور از دامنه، همان آدرس و یا به زبان ساده‌تر لینکی است که کاربر به ‌وسیله آن می‌تواند وارد مرورگر شود و به صفحه موردنظر دسترسی داشته‌باشد.

به ‌این ‌ترتیب یکیتا این دامنه را به  ‌صورت اختصاصی در اختیار هر کاربر قرار می‌دهد به ‌طوری که افراد بتوانند دوره‌های آموزشی خود را به‌راحتی راه‌اندازی نمایند.

 این پلتفرم‌های اختصاصی همان‌طور که ذکر شد، به صورت‌های مجازی، آنلاین و حتی حضوری می‌توانند نزد هر فرد ساخته شوند و در اختیار سایر مشتریان قرار گیرند.

همچنین طی آن کاربر می‌تواند نامی برای دامنه خود انتخاب کند که مختص با دوره‌ها و محتواهای آموزشی وی باشد.

این دامنه در اصل آدرس شما را تشکیل می‌دهد که بسیار موضوع ساده‌ای است و مشتری می‌تواند آن را به‌راحتی پیدا کند و از محتواهای شما نهایت لذت را ببرد.

 البته لازم است بدانید که ساختن این دامنه کار ساده‌ای نیست و به تخصص ویژه نیاز دارند.

به ‌این ‌ترتیب کاربر می‌تواند محتواهای خود را در قالب‌های لوگو، دوره‌های آموزشی، مشخصات ارتباطی، ثبت و مدیریت نماید.

  هدف اصلی سامانه آموزشی یکیتا این است که مشتریانی که به ساخت دامنه اختصاصی پرداخته‌اند، بتوانند برند خود را ثبت و آن را تبلیغ کنند.

علاوه بر این هر فرد بتواند به ‌راحتی جلسات و کلاس‌های آنلاین را راه‌اندازی و کسب درآمد کنند.

در اصل این پلتفرم به طرز شیرین و جذابی به برند آن مشتری هویت و اصالت می‌بخشد که این واقعاً شگفت ‌انگیز است.

برای خرید این پلتفرم اختصاصی ابتدا وارد سایت یکیتا شوید و با عضویت در آن راهنمایی‌های موجود در سایت را مطالعه کنید.

درباره زبان سایت در پلتفرم یکیتا بیشتر بدانیم

اینکه سامانه آموزشی یکیتا توانسته زبان سایتی را در این ابزار قرار دهد که کاربران در سراسر دنیا بتوانند از آن استفاده کنند، بسیار حائز اهمیت است و هیچ ابزاری تاکنون نتوانسته است چنین خدماتی را ارائه دهد و همین موضوع آن را به یک ابزار بین‌المللی تبدیل نموده است.

این بخش از سامانه یکیتا قابلیت‌های متعددی را ارائه می‌دهد که در ادامه به شرح قابلیت‌ها خواهیم پرداخت.

قابلیت تغییر زبان از طریق وب‌سایت

 برخی از مشتریان از طریق وب ‌سایت وارد سامانه شده‌اند که این سامانه این امکان را برای افراد سراسر دنیا فراهم می‌کند که آن‌ها بتوانند از طریق گزینه زبان، زبان مورد نظر خودشان را انتخاب کنند.

به‌ این ‌ترتیب تمام اسلایدها، دوره‌ها و بلاگ‌ها به زبان ثبت شده تغییر پیدا کرده و افراد می‌توانند تمام موارد را به زبان تغییریافته مشاهده کنید.

البته لازم به ذکر است بدانید که زبان سامانه آموزشی در صورتی تغییر پیدا خواهد کرد که شما خودتان برای تغییر دادن آن دست ‌به ‌کار شوید در غیر این صورت به همان زبان فارسی باقی خواهد ماند.

زبان کاربرانی که در سایت ثبت‌ نام کرده‌اند

کاربرانی که در سامانه آموزشی یکیتا ثبت‌نام کرده‌اند، با وارد شدن به صفحه کاربری خود می‌توانند با کلیک کردن به روی گزینه Language زبان مورد نظر خود را انتخاب کنند و با زبان مشخص شده به مدیریت پنل خود بپردازند. برای نمونه اگر شما زبان آلمانی را انتخاب کنید، همه منوها و مشخصات را به این زبان می‌بینید.

پس بهتر است به‌جای سختی دادن به خود برای ادامه با زبانی که با آن آشنایی ندارید، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و به یک مدیریت بی‌نقص بپردازید.

زبان محتواها

منظور از زبان محتواها، اسلایدها، بلاگ‌ها، دوره‌ها و … است.

پس زمانی که از یک زبان خاصی تبعیت می‌کنید، بهتر است با تغییر و تنظیم کردن زبان مدیریت خود را آسان‌تر کنید.

به‌این‌ترتیب می‌توانید دوره‌های زبان خود را ثبت کنید. برای این کار می‌توانید از دو روش استفاده کنید.

این روش‌ها به شرح زیر است:1- می­توانید دوره را به زبان فارسی وارد کرده و سپس برای دوره‌های دیگر زبان دیگر انتخاب کنید.

    2- برای هر زبان می‌توانید به تعریف یک دوره خاص بپردازید.

همچنین می‌توانید در دوره‌های مختلف با زبان‌های گوناگون ثبت ‌نام کنید و هزینه آن‌ها را پرداخت کنید.

برای این کار ابتدا باید زبان مورد نظر را به ‌صورت پیش ‌فرض انتخاب و سپس برای ثبت ‌نام دوره آن اقدام کنید. به‌ این ‌ترتیب زبانی که ثبت کرده‌اید، بعد از ثبت ‌نام قابل ‌مشاهده است.

تنظیم زبان سایت

مرحله بعدی که در اولویت‌های تغییر زبان قرار دارد، تنظیم زبان سایت است.

در این بخش کاربر زمانی که وارد بخش کاربری خود می‌شود، به‌ راحتی با وارد شدن به گزینه تنظیمات باید وارد بخش زبان شود و در این بخش زبان‌های برگزیده نمایش داده خواهد شد که قابلیت چند زبانه را در سایت ایجاد می‌کند.

به‌ این ‌ترتیب در آن­جا می‌توانید چند زبان را که قصد دارید در آن وب‌ سایت شما نمایش داده شود، فعال کنید. شما می‌توانید دوره‌های آموزشی خود را در انواع زبان‌های ثبت شده به اشتراک بگذارید و در پایان گزینه ثبت را وارد کنید.

پس کاربرانی که قصد استفاده از دوره‌های آموزشی شما را دارند، تنها در زبان‌هایی می‌توانند آن‌ها را مشاهده کنند که شما برای ثبت کردن آن زبان‌ها اقدام کرده باشید.

سخن پایانی

اگر به دنبال یک ابزار کاربردی هستید که بتوانید فرایندهای زیادی را در ۱۰ زبان بین‌المللی در یک دامنه اختصاصی راه‌اندازی کنید، بهتر است سری به سامانه آموزشی یکیتا بزنید.

سپس خواهید دید که مشتری دائمی آن خواهید شد. سامانه آموزشی یکیتا تنها ابزاری است که توانسته چندین پلتفرم آموزشی را به همراه یکدیگر در اختیار افراد قرار دهد و افراد بتوانند به یک مدیریت ایده­ آل و کسب ‌و کار پرسود دست پیدا کنند.

مطالب مرتبط:

آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یکیتا

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *