پرسش های متداول یکیتا

پلتفرم یکیتا تنها یک وب سایت نیست و قرار نیست جایگزین وب سایت شما شود. شما سایت خودتون رو نگه میدارید و برای مدیریت دوره هاتون یک لینک به سایتتون ایجاد می کنید و این لینک مستقیم کاربر رو به صفحه دوره منتقل میکنه

به صورت استاندارد خیر. همه وب‌سایت‌ها روی سرورهای یکیتا پشتیبانی می‌شوند.

این امکان فقط در صورتی که شما نسخه وایت‌لیبل تهیه کنید امکان‌پذیر است.

خیر. قالب‌های یکیتا عمومی هستند ولی یکیتا سعی دارد تعداد قالب‌های خود را افزایش داده و برای سلایق مختلف قالب‌های متنوع تولید نماید.

ما همواره از تکنولوژی‌ها و زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری قابل اعتماد استفاده می‌کنیم و از داده‌ها به‌صورت مرتب نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.

ما همواره از تکنولوژی‌ها و زیرساخت‌های نرم افزاری و سخت افزاری قابل اعتماد استفاده می‌کنیم و از داده‌ها به‌صورت مرتب نسخه پشتیبان تهیه می‌شود.

بله، تمامی موارد فنی زیرساخت‌های شبکه، دامنه، فضا و سایر موارد فنی به عهده تیم فنی یکتاست. 

در حال حاضر پشتیبانی فنی در ساعات اداری در لحظه انجام میشه و در ماه های آینده پشتیبانی شبانه روزی نیز به خدمات ما اضافه خواهد شد.

با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. تلفن تماس: 88065876-021

100% مالکیت محتوای شما برای شما محفوظ است و یکیتا بدون اجازه مجاز به فروش آن‌ها نیست.

توصیه می‌شود حتما فرآیند دریافت اینماد را طی کرده و کد نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید ولی در حال حاضر شما می‌توانید به صورت موقت از خدمات پرداخت‌یارهایی نظیر زرین پال استفاده کنید.

ابتدا می‌بایست با مراجعه به وب سایت enamad.ir نماد اعتماد الکترونیکی دریافت و به بانک خود ارائه کنید تا بانک درگاه پرداخت اینترنتی به شما اختصاص دهد. پس از دریافت اطلاعات درگاه پرداخت، این اطلاعات را در تنظیمات پلتفرم یکیتا وارد کنید.

خیر، تنها روشی که برای دریافت رتبه بالاتر در یکیتا وجود دارد، ارائه خدمات آموزشی با کیفیت است و فرآیند اعتبارسنجی و رتبه‌بندی در یکیتا به صورت خودکار وفقط با نظر مستقیم شرکت‌کنندگان دوره‌ها انجام می‌شود.

بله، امکان نصب روی انواع دامنه ها و زیر دامنه ها وجود دارد.

خیر، تمامی فرآیندهای مهندسی نرم افزار، طراحی و تولید یکیتا در ایران، شرکت دانش بنیان توسعه آموزش‌های سیمرغ انجام شده است.

وردپرس یک وب سایت مدیریت محتواست که برای مقاصد عمومی طراحی شده است و امکان توسعه اختصاصی برای فرایندهایی مانند آموزش در وردپرس بسیار زمان بر و پیچیده است.

خیر، یکیتا به صورت موقت برای جلسات آنلاین خود از Bigbluebutton استفاده می کند و در حال توسعه سیستم پخش زنده اختصاصی خود است.

در حال حاظر این سرویس ارائه نمی‌شود.