چگونه شرکت کنندگان را درگیر خود کنیم؟

 

هنگامی که برنامه پیشرفتی جامع دارید، چگونگی به وجود آوردن هیجان به رویداد خود را بیاموزید. شما از محتوای موضوعاتی که می خواهید پوشش دهید اطلاع دارید. اما باید بدانید که چگونه اطلاعات را برای تیم خود سرگرم کننده و به یاد ماندنی کنید. یک کارگاه زمانی موفق است که تمامی افراد را درگیر خود کند. اگر شما تنها سه ساعت بیاستید و صحبت کنید تنها سخنرانی کرده اید و به عمل کرد کارگاه بهبود نبخشیده اید. یک کارگاه باید برای تمامی افراد هیجان انگیز باشد و افراد را درگیر خود کند.

ایجاد تمرینات گروهی برای هر کارگاه متفاوت است.

این نکات را در ذهن داشته باشید

بسیاری از مردم در مورد صحبت کردن به صورت عمومی یا در یک گروه ناآشنا عصبی هستند. اگر تمرینات گروهی را برنامه ریزی کنید، اندازه هر گروه را به صورت کوچک حفظ کنید، باعث می شوید، افراد راحت تر صحبت کنند و رابطه تعاملی برقرار کنند.

انواع مختلفی از افراد را در هر گروه مخلوط کنید به عنوان مثال، اگر چندین گروه مختلف در کارگاه شما شرکت می کنند، اعضای یک گروه مشابه را در گروه خود قرار ندهید. با تشویق مردم به برقراری ارتباط با سایر ادارات، آنها می توانند یاد بگیرند که به دیدگاه های مختلف نگاه کنند.

تعیین کنید که چگونه ایده ها را از هر گروه ثبت کنید. آیا شرکت کنندگان درحالی که شما ایده ها را ثبت می کنید با همهمه ایده های خود را می گویند؟ آیا آنها ایده های خود را می نویسند و سپس آنها را به شما می دهند؟

این جزئیات، کوچک اما مهم است که اغلب نادیده گرفته می شوند. به یاد داشته باشید که اگرچه زمان زیادی صرف می کنید تا تمرین های جالب و سرگرم کننده ای را ایجاد کنید اما این عمل به احتمال زیاد هر کسی را که علاقه مند به مشارکت است را حفظ میکند.

بهبود کارگاه

این مطلب میتواند به شما کمک کند : مزایای کارگاه های آموزشی

پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *