شرایط استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا

شرکت توسعه ایده و آگاهی سیمرغ میتواند با به روز کردن این بیانیه در هر زمان این “شرایط و الزامات” را مورد تجدد نظر قرار دهد.شما مقید به چنین تجدید نظرهایی هستید. بنابراین لازم است هر از چندگاهی از قوانین و مقرات جدید در سایت دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات لازم الاجرا مطلع شوید.

شرایط عمومی

این شرایط یک توافق نامه بین شرکت توسعه ایده و آگاهی سیمرغ (که از این پس شرکت نامیده می شود) و خریدار است.

با استفاده کردن از محصول، شما این شرایط را قبول کرده اید. در صورتی که این شرایط را نمی پذیرید، از نرم افزار استفاده نکنید.

ورود کاربران به سایت هنگام ثبت نام، استفاده از پروفایل شخصی و خرید به معنای آگاه بودن و پذیرفتن از شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از نرم افزار ها می باشد. همچنین توجه داشته باشید ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین نرم افزار از سوی خریدار است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

ماده1-موضوع

مجوز استفاده از پلتفرم آموز مجازی و آنلاین یکیتا

ماده2-گارانتی نرم افزار

 • نرم‌افزار در قبال خطای برنامه‌نویسی به مدت یکسال گارانتی می‌شود و شرکت سیمرغ  متعهد است پس از اعلام خریدار جهت رفع‌اشکال و پاسخگویی به صورت رایگان اقدام نماید.
 • خطای برنامه‌نویسی خطایی است که بر روی یک سرور عاری از هرگونه ویروس و تداخل با سایر نرم‌افزارها و یا مشکلات سخت‌افزاری، نمایان باشد.
 • عدم تطابق نرم‌افزار با نیازهای مشتری و مشکلات به وجود آمده ناشی از کاربرد غیر صحیح توسط کاربران و اشکالات ناشی از محیط اجرایی مانند سخت‌افزار، شبکه و سیستم عامل (اشکالات اجرایی) به عنوان خطای برنامه‌نویسی تلقی نمی‌گردد.

ماده3-امکانات سخت افزاری و نرم افزاری

تهیه و آماده‌سازی امکانات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری برای اجرای نرم‌افزار مانند؛ سرور، پهنای باند اینترنت، سیستم عامل، وب‌پنل، دامنه، تنظیمات سرور، تنظیمات سیستم‌عامل، سامانه پیامکی، شارژ پیامک و کلیه موارد پیش‌نیاز برای سامانه چنانچه بیش از مشخصات اختصاص یافته باشد، به عهده خریدار است.

ماده4-تغییرات درخواستی

 • تغییرات فقط در صورت صلاحدید شرکت سیمرغ و با توجه به امکانات و محدودیت ها قابل انجام است و شرکت سیمرغ مسئولیتی در قبال انجام آن ها ندارد.
 • تغییرات قالب گرافیکی یا طراحی قالب اختصاصی، با توجه به درخواست خریدار و با هزینه انجام خواهد شد.

ماده5-تعهدات خریدار

خرید سامانه به منزله علم و آگاهی کامل و پذیرش نرم‌افزار خریداری شده می‌باشد، اظهار بی اطلاعی از امکانات و نحوه عملکرد نرم‌افزار برای شرکت سیمرغ ایجاد مسئولیت نمی‌نماید و درخواست تغییر در امکانات و نحوه عملکرد نرم‌افزار، ملزم به توافق دیگری‌است.

ماده6-حق امتیاز (کپی رایت)

 • خریدار و کارکنان وی حق تکثیر و تغییر و برگردان مستندات اصلی (Source) و الگوبرداری از نرم‌افزار را ندارند.
 • کلیه حقوق مادی و معنوی نرم افزار و نشان های تجاری آن برای شرکت سیمرغ محفوظ است. هر گونه استفاده غیر مجاز از نام، مطالب و مستندات و منابع نرم افزار بدون مجوز کتبی شرکت، مطابق با قانون جرایم نرم افزاری غیر مجاز تلقی می گردد و پیگرد قانونی دارد.
 • مجوز استفاده از نرم افزار طبق قرارداد تنها برای استفاده یک مشتری (حقیقی و حقوقی) و به نام وی می باشد. هر گونه کپی برداری و سعی در نفوذ به داده های نرم افزار طبق قوانین نرم افزاری حاکم بر جمهوری اسلامی ایران غیر مجاز تلقی می گردد و علاوه بر پیگرد قانونی، شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار را لغو خواهد نمود.
 • وظیفه حفظ و حراست از نرم افزار صرفا بر عهده مشتری خواهد بود و در صورت کپی برداری، استفاده غیر مجاز و یا کرک شدن (شکستن قفل) از نسخه تحت مالکیت مشتری، شرکت، مشتری را در قبال این امر مسئول می داند و طبق قانون حقوق مولفین و پدیدآورندگان نرم افزار غیر مجاز تلقی می گردد و پیگرد قانونی خواهد داشت و بعلاوه شرایط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نرم افزار را نیز لغو خواهد نمود.
 • علائم تجاری، آرم ها و مارک های تجاری و خدماتی (که جمعاً، “علائم تجاری” خوانده می شوند) و در نرم افزار به نمایش درآمده، آرم ها و مارک های تجارتی ثبت شده و ثبت نشده شرکت سیمرغ توسعه ایده و آگاهی سیمرغ می باشند. هیچ جزئی از محتوای نرم افزار را نمی توان تحت عناوین صدور اجازه یا حق ضمنی و تلویحی، یا “عدم امکان انکار پس از قبول و غیره جهت استفاده از علائم تجاری استفاده شده در نرم افزار، بدون اجازه کتبی صاحبان علائم، تعبیر یا تفسیر کرد. استفاده شما از علائم تجاری موجود در نرم افزار و یا هرگونه محتوای دیگر اکیداٌ ممنوع است مگر آنچه در این متن مقرر و یا تصریح شده باشد.

ماده7-مجوز (license)

 • نرم افزار دارای مجوز خاصی است. شما فقط می توانید از این نرم افزار در مواردی که این قرارداد به طور مشخص تعیین کرده، استفاده کنید. در این راستا شما باید با هر محدودیت فنی این نرم افزار که به شما اجازه می دهد در موارد خاصی از آن استفاده کنید، موافقت کنید. شما نباید:
  • در حوزه محدودیت های فنی نرم افزار کار کنید.
  • از روش مهندسی معکوس، از کامپایل خارج کردن و یا جدا کردن نرم افزار، به جز در شرایطی که قانون مناسبی حتی با وجود این محدودیت ها اجازه دهد، استفاده کنید.
  • نرم افزار را برای دیگران پخش کنید تا کپی کنند.
  • نرم افزار را اجاره، کرایه و یا قرض دهید.
  • نرم افزار و یا این توافق نامه را به شخص ثالثی انتقال دهید و یا از نرم افزار برای میزبانی سرویس های نرم افزاری تجاری استفاده کنید.
 • موضوع قرارداد مجوزی به‌عنوان حق استفاده از یک نسخه نرم‌افزار است که در یک سرور، تحت یک دامنه یا زیردامنه‌ نصب خواهد شد.
 • خریدار نمی تواند دامنه خود را تغییر دهد.
 • قیمت مجوز نرم‌افزار ممکن است در زمان‌های مختلف تغییر نماید و فروش یک مجوز با یک قیمت، مسئولیتی را برای فروش مجوزهای بعدی به همان قیمت برای شرکت سیمرغ  ایجاد نمی‌کند.
 • خریدار مجاز نیست مشخصات شرکت سیمرغ نرم‌افزار را که در قسمت پایین صفحه اصلی وب‌سایت قرار دارد از لحاظ شکل، رنگ، نحوه قرارگیری و مطالب آن تغییر داده یا حذف نماید. در صورت انجام این کار توسط خریدار، تمامی عواقب ناشی از عدم رعایت حقوق مالکیت معنوی و جبران خسارات ناشی از آن به عهده خریدار خواهد بود.

ماده8-پشتیبانی

 • مسئولیت مستقیم حفظ و نگهداری اطلاعات موجود در نرم افزار فقط در صورتی که سامانه بر روی سرور شرکت سیمرغ باشد بر عهده شرکت سیمرغ است و شرکت سیمرغ هیچ گونه تعهدی در قبال داده های سامانه هایی که روی سرور خریدار قرار دارد نخواهدداشت. لذا پیشنهاد می شود برنامه ای مدون جهت کپی پشتیبان از اطلاعات نرم افزار تهیه نمایید. کپی های پشتیبان در سیستم های مدیریت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردارند. بازیابی اطلاعات در اکثر مواقع بر پایه این کپی های پشتیبان امکان پذیر است. توجه به چند نکته در تهیه این کپی ها ضروری است. مداومت در انجام این کار بصورت روزانه، هفتگی و ماهانه. توجه کنید که در صورت بروز حادثه امکان میزان خسارت و بازیابی اطلاعات بستگی مستقیم به نحوه و فاصله زمانی تهیه کپی پشتیبان دارد.
 • خریدار می تواند برای تمدید دامنه، میزبانی، پنل پیامک، خدمات تعمیر و نگهداری و دریافت به روز رسانی های جدید پس از پایان قرارداد، قرارداد پشتیبانی منعقد نماید در غیر این صورت این خدمات را دریافت نخواهد کرد.

ماده9-حفظ حریم شخصی

 • شرکت سیمرغ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات یکیتا استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
 • شرکت سیمرغ متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سامانه را توسعه دهد.
 • کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
 • محتوای عمومی (محتوایی که در وب سایت در معرض دید عموم مردم قراردارند) در اپلیکیشن قابل مشاهده توسط کاربران می باشند.
 • مسئولیت محتوایی که در اپلیکیشن ارائه می گردد مستقیما متوجه خریداری است که آن محتوا را از طریق سامانه های شرکت سیمرغ تولید می نماید. شرکت سیمرغ هیچگونه مسئولیتی در قبال بازبینی محتوا ندارد.
 • داده هایی که در سامانه ثبت می‌شوند ممکن است برای کمک به بهبود نرم‌افزار و توسعه سیستم آماری سامانه مورد استفاده قرار گیرند. این اطلاعات محرمانه تلقی شده و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نخواهند گرفت.

ماده10-سایر

در صورت بروز حوادث غیر قابل اجتناب از قبیل سیل، زلزله، آتش‌سوزی و … که خارج از حیطه اختیارات شرکت سیمرغ و غیر قابل پیش‌بینی باشد مدت فوق به منزله عدم اجرای تعهدات از سوی طرفین محسوب نشده و پس از رفع حالت اضطراری و فورس ماژور ملزم به ایفای تعهدات خود می‌باشد.